Vabriga naar Trieste

Vabriga naar Trieste

Vabriga
Trieste
di 29 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Vabriga naar Trieste

Reizen tussen Vabriga en Trieste is mogelijk per Bus, veerboot en taxi. Taxi garandeert de snelste reistijd op deze route. Veerboot is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 335.08 als u reist per taxi; voor een budgetvriendelijke optie kies voor veerboot wat u amper USD 15.47 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Vabriga to Trieste?

De reistijd kan variëren van 2 en 2 uren tussen Vabriga en Trieste afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Taxi is de snelste manier om te reizen van Vabriga naar Trieste. Taxi brengt u op uw bestemming in 1uur 20m. Veerboot doet er veel trager over en neemt 2uur in beslag om Trieste te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Vabriga naar Trieste?

Reizen tussen Vabriga en Trieste kan zo goedkoop zijn als USD 15.47 als u kiest voor Liberty Lines veerboot en zo duur zijn als USD 335.08 als u kiest voor Daytrip private transfer with English speaking driver taxi.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Vabriga en Trieste?

  • 167 van Vabriga naar Trieste vertrekkende van 00:00 Porec Central tot 23:30 Porec Central
  • 1 van Vabriga naar Trieste vertrekkende van 18:20 Porec Pier tot 18:20 Porec Pier
  • 4 van Vabriga naar Trieste vertrekkende van 00:00 Porec Hotel Transfer tot 00:00 Porec Hotel Transfer

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Vabriga naar Trieste.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Bus

Reizen van Vabriga naar Trieste over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Vabriga en Trieste Brioni Pula, GoOpti, Nomago

Taxi

Sommige reizigers beschouwen reizen per taxi de handigste manier om over het vasteland te reizen dankzij de flexibele vertrekuren, de mogelijkheid om de grootte van de wagen te kiezen en een probleemloze deur-tot-deur service.

Waar u moet aan denken: Als u van plan bent om omwegen te maken tijdens uw reis, bespreek dit dan op voorhand met de bestuurder of dienstverlener omdat dit de prijs kan beïnvloeden.

Maatschappijen die charters aanbieden tussen Vabriga en Trieste Daytrip private transfer with English speaking driver

Veerboot

Reizen per veerboot kan een vermoeiende ervaring zijn vooral als u snel zeeziek wordt en vaak is het niet de goedkoopste optie beschikbaar, maar het zorgt altijd voor een pittoreske reis.

Waar u moet aan denken: Ritjes met de veerboot kunnen worden afgeschat bij woeste zee.

Maatschappijen die veerbootroutes uitvoeren tussen Vabriga en Trieste Liberty Lines

Wat is het populairste vervoermiddel om van Vabriga naar Trieste te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Veerboot de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 100% reisen per veerboot.

Vervoer van Vabriga naar Trieste

Informatie over het vervoer van Vabriga naar Trieste

Goedkoopste vervoerUS$ 16
Snelste vervoer1uur, 20m
Vroegste vertrek12:00 AM
Laatste vertrek11:30 PM
Vertrekken per dag172
Afstand67 kilometers
VervoersmaatschappijenBrioni Pula, GoOpti, Liberty Lines, Nomago