Tabanan naar Lamongan

Tabanan naar Lamongan

Tabanan
Lamongan
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Tabanan naar

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Bus
Mansion
Executive
12:30
00:00
US$ 18,51
Bus
Gunung Harta
Executive
13:00
23:08
US$ 17,93
Bus
Gunung Harta
Executive
13:10
23:18
US$ 17,93
Bus
Gunung Harta
Executive
13:30
23:38
US$ 17,93
Bus
Restu Mulya
Executive
15:10
04:30
US$ 17,12
Bus
Restu Mulya
Executive
15:10
04:30
US$ 14,53
Bus
Angkasa Trans Jaya
Executive
15:15
01:30
US$ 15,35
Bus
Restu Mulya
Executive
15:15
04:30
US$ 14,53

Hoe reizen van Tabanan naar Lamongan

Reizen tussen Tabanan en Lamongan is mogelijk per bus. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Tabanan van Lamongan?

De afstand tussen Tabanan en Lamongan is 513 km als u reist over land, maar is ongeveer 513 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Tabanan naar Lamongan?

Reizen per bus tussen Tabanan en Lamongan kan ongeveer 14 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Tabanan naar Lamongan?

Tickets voor bus voor de route Tabanan - Lamongan kosten u ongeveer USD 17.98. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Tabanan en Lamongan?

Bussen van Tabanan naar Lamongan rijden 3 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Tabanan en Lamongan per bus

Om te reizen van Tabanan naar Lamongan is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Bus

Handige tips voor reizigers die per bus reizen:

  • Voor een meer comfortabele rit, kies voor een bus van een hogere klasse. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en hebben badkamers aan boord.
  • Water, snacks en een lichte maaltijd zijn mogelijk inclusief uw ticket.
  • Niet alle bussen beschikken over badkamers, maar wees niet ongerust want de bus stopt tijdens de reis voor plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes aanbieden tussen Tabanan en Lamongan

Angkasa Trans Jaya, Restu Mulya.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Tabanan naar Lamongan per

bus?

We hebben bus tickets verkocht aan 557 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Tabanan naar Lamongan

  • Bussen
    $ 16.12
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Tabanan naar Lamongan

Goedkoopste vervoerUS$ 17
Snelste vervoer10uur, 15m
Vroegste vertrek10:00 AM
Laatste vertrek3:15 PM
Vertrekken per dag3
Afstand513 kilometers
Vervoersmaatschappijen