Sanliurfa naar Afyon

Sanliurfa naar Afyon

Sanliurfa
Afyon
wo 30 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Sanliurfa naar Afyon

Reizen tussen Sanliurfa en Afyon is mogelijk per bus. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Sanliurfa van Afyon?

De afstand tussen Sanliurfa en Afyon is 700 km als u reist over land, maar is ongeveer 700 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Sanliurfa naar Afyon?

Reizen per bus tussen Sanliurfa en Afyon kan ongeveer 16 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Sanliurfa naar Afyon?

Tickets voor bus voor de route Sanliurfa - Afyon kosten u ongeveer USD 30.55. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Sanliurfa en Afyon?

Bussen van Sanliurfa naar Afyon rijden 10 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Sanliurfa en Afyon per bus

Om te reizen van Sanliurfa naar Afyon is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Bus

Handige tips voor reizigers die per bus reizen:

  • Voor een meer comfortabele rit, kies voor een bus van een hogere klasse. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en hebben badkamers aan boord.
  • Water, snacks en een lichte maaltijd zijn mogelijk inclusief uw ticket.
  • Niet alle bussen beschikken over badkamers, maar wees niet ongerust want de bus stopt tijdens de reis voor plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes aanbieden tussen Sanliurfa en Afyon

Can Diyarbakir, Cizre Itimat, Luks Batman Seyahat, Ozlem Mardin VIF, Siirt Petrol, Star Batman, Yeni Diyarbakir Seyahat, Zumrut Turizm.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Sanliurfa naar Afyon per

bus?

We hebben bus tickets verkocht aan 518 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Sanliurfa naar Afyon

  • Bussen
    $ 23.50
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Sanliurfa naar Afyon

Goedkoopste vervoerUS$ 24
Snelste vervoer14uur
Vroegste vertrek12:30 PM
Laatste vertrek11:00 PM
Vertrekken per dag10
Afstand700 kilometers
VervoersmaatschappijenCan Diyarbakir, Cizre Itimat, Luks Batman Seyahat, Ozlem Mardin VIF, Siirt Petrol, Star Batman, Yeni Diyarbakir Seyahat, Zumrut Turizm