Praag naar Suceava

Praag naar Suceava

Praag
Suceava
za 26 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Praag naar Suceava

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Flight
SmartWings
Economy
04:45
06:40
US$ 357,88
Flight
Eurowings
Economy
06:00
20:45
US$ 190,95
Flight
Eurowings
Economy
06:40
20:45
US$ 160,08
Flight
SunExpress
Economy
08:10
09:50
US$ 336,16
Flight
Wizz Air Malta
Economy
09:25
20:45
US$ 244,69
Flight
Tarom
Economy
09:30
22:00
US$ 331,58
Flight
Wizz Air UK
Economy
09:40
11:10
US$ 242,40
Flight
Eurowings
Economy
11:20
07:45
US$ 368,17
Flight
SmartWings
Economy
11:50
15:50
US$ 347,59
Flight
Tarom
Economy
13:00
22:00
US$ 399,04
Flight
Wizz Air UK
Economy
17:00
00:00
US$ 475,65

Hoe reizen van Praag naar Suceava

Reizen tussen Praag en Suceava is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Praag van Suceava?

De afstand tussen Praag en Suceava is 21251 km als u reist over land, maar is ongeveer 21251 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Praag naar Suceava?

Reizen per vlucht tussen Praag en Suceava kan ongeveer 25 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Praag naar Suceava?

Tickets voor vlucht voor de route Praag - Suceava kosten u ongeveer USD 87.19. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Praag en Suceava?

  • 1 met vlucht van Praag naar Suceava vertrekkende van 22:55 Prague Airport tot 22:55 Prague Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Praag en Suceava per vlucht

Om te reizen van Praag naar Suceava is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Praag naar Suceava per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 514 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Praag naar Suceava

  • Vluchten
    $ 87.18
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Praag naar Suceava

Goedkoopste vervoerUS$ 88
Snelste vervoer1d, 1uur
Vroegste vertrek10:55 PM
Laatste vertrek10:55 PM
Vertrekken per dag1
Afstand21251 kilometers
VervoersmaatschappijenWizz Air Malta