Positano naar Budoni

Positano naar Budoni

Positano
Budoni
di 29 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Positano naar Budoni

Reizen tussen Positano en Budoni is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Positano van Budoni?

De afstand tussen Positano en Budoni is 5951 km als u reist over land, maar is ongeveer 5951 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Positano naar Budoni?

Reizen per vlucht tussen Positano en Budoni kan ongeveer 23 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Positano naar Budoni?

Tickets voor vlucht voor de route Positano - Budoni kosten u ongeveer USD 149.94. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Positano en Budoni?

  • 3 met vlucht van Positano naar Budoni vertrekkende van 06:35 Naples Airport tot 19:40 Naples Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Positano en Budoni per vlucht

Om te reizen van Positano naar Budoni is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Positano naar Budoni per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 595 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Positano naar Budoni

  • Vluchten
    $ 141.30
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Positano naar Budoni

Goedkoopste vervoerUS$ 142
Snelste vervoer7uur
Vroegste vertrek6:35 早上
Laatste vertrek7:40 晚上
Vertrekken per dag3
Afstand5951 kilometers
VervoersmaatschappijenAlitalia, Volotea