Phuket naar Sedlec

Phuket naar Sedlec

Phuket
Sedlec
ma 28 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Phuket naar Sedlec

Reizen tussen Phuket en Sedlec is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Phuket van Sedlec?

De afstand tussen Phuket en Sedlec is 27272 km als u reist over land, maar is ongeveer 27272 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Phuket naar Sedlec?

Reizen per vlucht tussen Phuket en Sedlec kan ongeveer 33 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Phuket naar Sedlec?

Tickets voor vlucht voor de route Phuket - Sedlec kosten u ongeveer USD 1,820.43. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Phuket en Sedlec?

  • 1 met vlucht van Phuket naar Sedlec vertrekkende van 20:40 Phuket Airport tot 20:40 Phuket Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Phuket en Sedlec per vlucht

Om te reizen van Phuket naar Sedlec is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Phuket naar Sedlec per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 536 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Phuket naar Sedlec

  • Vluchten
    $ 1,820.43
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Phuket naar Sedlec

Goedkoopste vervoerUS$ 1.821
Snelste vervoer1d, 8uur, 5m
Vroegste vertrek8:40 午後
Laatste vertrek8:40 午後
Vertrekken per dag1
Afstand27272 kilometers
VervoersmaatschappijenThai Airways