Okinawa naar Miryang

Okinawa naar Miryang

Okinawa
Miryang
za 24 okt
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Okinawa naar Miryang

Reizen tussen Okinawa en Miryang is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Okinawa van Miryang?

De afstand tussen Okinawa en Miryang is 1701 km als u reist over land, maar is ongeveer 1701 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Okinawa naar Miryang?

Reizen per vlucht tussen Okinawa en Miryang kan ongeveer 24 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Okinawa naar Miryang?

Tickets voor vlucht voor de route Okinawa - Miryang kosten u ongeveer USD 2,830.84. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Okinawa en Miryang?

Vluchten van Okinawa naar Miryang worden uitgevoerd 14 per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Okinawa en Miryang per vlucht

Om te reizen van Okinawa naar Miryang is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Vluchten

Handige tips voor reizigers die per vliegtuig reizen:

  • Merk op dat bepaalde vliegmaatschappijen beperkingen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of bijkomende kosten hebben om in te checken, uw stoeltje te kiezen of voor het transporteren van te grote bagage.
  • Denk eraan om uw tijd om van en naar de luchthaven te reizen en uw wachttijd voor uw vlucht, de tijd om door de douane te geraken en uw ingecheckte bagage op te halen goed uit te rekenen.
  • In bepaalde gevallen kunnen deze procedures bijna 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die reizen tussen Okinawa en Miryang

Asiana Airlines, China Eastern Airlines, Eastar Jet, Eastar Jet, Japan Transocean Air, Jin Air, Jin Air, Korean Air.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Okinawa naar Miryang per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 547 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Okinawa naar Miryang

  • Vluchten
    $ 230.57
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Okinawa naar Miryang

Goedkoopste vervoerUS$ 231
Snelste vervoer2uur
Vroegste vertrek7:10 오전
Laatste vertrek2:30 오후
Vertrekken per dag14
Afstand1701 kilometers
VervoersmaatschappijenAsiana Airlines, China Eastern Airlines, Eastar Jet, Eastar Jet, Japan Transocean Air, Jin Air, Jin Air