München naar Lazio

München naar Lazio

München
Lazio
wo 30 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van München naar Lazio

Reizen tussen München en Lazio is mogelijk per Vlucht, bus en taxi. Vlucht garandeert de snelste reistijd op deze route. Bus is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 2,579.88 als u reist per taxi; voor een budgetvriendelijke optie kies voor bus wat u amper USD 42.12 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van München to Lazio?

De reistijd kan variëren van 2 en 41 uren tussen München en Lazio afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Vlucht is de snelste manier om te reizen van München naar Lazio. Vlucht brengt u op uw bestemming in 1uur 35m. Bus doet er veel trager over en neemt 1d 16uur 30m in beslag om Lazio te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van München naar Lazio?

Reizen tussen München en Lazio kan zo goedkoop zijn als USD 42.12 als u kiest voor FlixBus bus en zo duur zijn als USD 2,579.88 als u kiest voor Daytrip private transfer with English speaking driver taxi.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen München en Lazio?

  • 47 met Bus van München naar Lazio vertrekkende van 01:15 Munich Central Bus Station tot 23:15 Munich Central Bus Station
  • 3 van München naar Lazio vertrekkende van 10:50 Munich Airport tot 19:00 Munich Airport
  • 8 van München naar Lazio vertrekkende van 00:00 Munich Hotel Transfer tot 00:00 Munich Hotel Transfer

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van München naar Lazio.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Vluchten Vliegen is de snelste en vaak de duurste manier om te reizen van München naar Lazio, maar met een beetje geluk kunt uw een goede deal bekomen voor zo weinig als USD 140.11.

Waar u moet aan denken: Merk op dat sommige vliegmaatschappijen beperkingen kunnen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of extra geld vragen voor check-in, het kiezen van uw zitplaats of het transporteren van te grote bagage. Als u kiest voor een vlucht, bereken dan de tijd die nodig is om van en naar de luchthavens te reizen en ook de wachttijd voor uw vlucht, de douaneprocedure als het om een internationale vlucht gaat en uw ingecheckte bagage ophalen. In bepaalde gevallen kunnen deze procedures tot 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die vliegen tussen München en Lazio Alitalia, KM Malta Airlines

Taxi

Sommige reizigers beschouwen reizen per taxi de handigste manier om over het vasteland te reizen dankzij de flexibele vertrekuren, de mogelijkheid om de grootte van de wagen te kiezen en een probleemloze deur-tot-deur service.

Waar u moet aan denken: Als u van plan bent om omwegen te maken tijdens uw reis, bespreek dit dan op voorhand met de bestuurder of dienstverlener omdat dit de prijs kan beïnvloeden.

Maatschappijen die charters aanbieden tussen München en Lazio Daytrip private transfer with English speaking driver

Wat is het populairste vervoermiddel om van München naar Lazio te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Bus de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 100% verkozen de Bus

Vervoer van München naar Lazio

Informatie over het vervoer van München naar Lazio

Goedkoopste vervoerUS$ 43
Snelste vervoer1uur, 35m
Vroegste vertrek1:15 오전
Laatste vertrek11:15 오후
Vertrekken per dag58
Afstand2025 kilometers
VervoersmaatschappijenAlitalia, KM Malta Airlines, RegioJet, WESTbahn Management