Hubli naar Mysore

Hubli naar Mysore

Hubli
Mysore
za 26 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor Hubli naar Mysore

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Bus
Sri Ganesh travels
Non-AC met overnachting
00:00
08:10
US$ 19,77
Bus
Kaveri Travelsist
Non-AC met overnachting
00:40
08:20
US$ 17,57
Bus
VRL Travel
AC-zits
01:00
11:30
US$ 12,08
Bus
Sri Krishna Travels
Non-AC met overnachting
02:00
09:00
US$ 17,57
Bus
Kaveri Travelsist
AC Slaaptrein
02:45
11:40
US$ 18,67
Train
Indian Railways
3A - airco, 3de klas slaapcabine
05:10
16:40
US$ 11,62
Bus
VRL Travel
AC-zits
05:45
16:30
US$ 13,18
Train
Indian Railways
CC - airco, gezeten klasse
09:20
20:45
US$ 8,37
Train
Indian Railways
2A - Slaapwagon met bedden op 2 niveaus en airconditioning
12:15
22:00
US$ 11,88
Train
Indian Railways
SL - Slaapcabine
14:15
02:25
US$ 3,85
Train
Indian Railways
1A - airco, eerste klas, slaapcabine
18:30
08:55
US$ 25,74
Train
Indian Railways
1A - airco, eerste klas, slaapcabine
21:35
05:55
US$ 19,46
Bus
Sugama Tourist
Non-AC met overnachting
22:35
07:55
US$ 51,62
Bus
Sri Varalakshmi Travels
Non-AC met overnachting
23:45
07:45
US$ 43,92

Hoe te reizen van Hubli naar Mysore

Reizen tussen Hubli en Mysore is mogelijk per Bus en trein. Bus garandeert de snelste reistijd op deze route. Trein is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 60.40 als u reist per Bus; voor een budgetvriendelijke optie kies voor bus wat u amper USD 12.07 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Hubli to Mysore?

De reistijd kan variëren van 8 en 15 uren tussen Hubli en Mysore afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Bus is de snelste manier om te reizen van Hubli naar Mysore. Bus brengt u op uw bestemming in 8uur. Trein doet er veel trager over en neemt 14uur 20m in beslag om Mysore te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Hubli naar Mysore?

Reizen tussen Hubli en Mysore kan zo goedkoop zijn als USD 12.07 als u kiest voor Kaveri Travelsist bus en zo duur zijn als USD 60.40 als u kiest voor Shri Mallinath Bus.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Hubli en Mysore?

  • 5 van Hubli naar Mysore vertrekkende van 00:00 Hubli tot 01:05 Hubli

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Hubli naar Mysore.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Bus

Reizen van Hubli naar Mysore over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Hubli en Mysore Kaveri Travelsist, Shri Mallinath , Sri Ganesh travels, VRL Travel

Trein

De trein is vaak een goede keuze voor lange afstand reizen vooral als u kiest voor een slaaptrein met slaapplaatsen waar u de hele reis kunt slapen. Om het meeste uit uw treinreis te halen, wees voorzichtig bij het kiezen van uw ticketklasse.

Merk op dat er wagons zijn met airconditioning en met alleen ventilators, private compartimenten voor 2 of 4 en harde en zachte stoelen.
U kunt genieten van een comfortabelere reis in de hogere klasse, maar vaak zijn slaapwagons met airconditioning of alleen ventilators in tweede klasse een goede manier om geld te besparen.

Wat is het populairste vervoermiddel om van Hubli naar Mysore te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Trein de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 100% namen de trein

Vervoer van Hubli naar Mysore

Informatie over het vervoer van Hubli naar Mysore

Goedkoopste vervoerUS$ 5
Snelste vervoer8uur
Vroegste vertrek12:00 AM
Laatste vertrek11:50 PM
Vertrekken per dag5
Afstand400 kilometers
VervoersmaatschappijenIndian Railways, Kaveri Travelsist, Shri Mallinath , Sri Ganesh travels, VRL Travel