Elbasan naar Kosice

Elbasan naar Kosice

Elbasan
Kosice
zo 27 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Elbasan naar Kosice

Reizen tussen Elbasan en Kosice is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Elbasan van Kosice?

De afstand tussen Elbasan en Kosice is 13459 km als u reist over land, maar is ongeveer 13459 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Elbasan naar Kosice?

Reizen per vlucht tussen Elbasan en Kosice kan ongeveer 16 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Elbasan naar Kosice?

Tickets voor vlucht voor de route Elbasan - Kosice kosten u ongeveer USD 444.19. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Elbasan en Kosice?

  • 1 met vlucht van Elbasan naar Kosice vertrekkende van 23:50 Tirana Airport tot 23:50 Tirana Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Elbasan en Kosice per vlucht

Om te reizen van Elbasan naar Kosice is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Elbasan naar Kosice per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 512 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Elbasan naar Kosice

  • Vluchten
    $ 444.19
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Elbasan naar Kosice

Goedkoopste vervoerUS$ 445
Snelste vervoer15uur, 50m
Vroegste vertrek11:50 PM
Laatste vertrek11:50 PM
Vertrekken per dag1
Afstand13459 kilometers
VervoersmaatschappijenWizz Air UK