Cosquin naar Cumbre

Cosquin naar Cumbre

Cosquin
Cumbre
wo 30 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Schema voor naar

TypeExploitantKlasseVertrektijdAankomsttijdPrijsRecensie
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
05:13
06:25
US$ 4,34
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
06:22
07:28
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
06:50
07:35
US$ 4,48
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
09:10
10:00
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
10:03
11:10
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
10:40
11:30
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
11:07
12:17
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
11:55
12:45
US$ 4,48
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
12:30
13:30
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
12:58
14:08
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
13:25
14:20
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
14:27
15:37
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
15:10
16:00
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
16:43
17:56
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
17:10
18:05
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
18:03
19:17
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
19:05
20:00
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
20:15
21:28
US$ 4,34
Bus
Diferencial Transierras
Standaard
21:00
21:50
US$ 4,48
Bus
Empresa Sarmiento
Standaard
21:22
22:35
US$ 4,34

Hoe reizen van Cosquin naar Cumbre

Reizen tussen Cosquin en Cumbre is mogelijk per bus. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Cosquin van Cumbre?

De afstand tussen Cosquin en Cumbre is 38 km als u reist over land, maar is ongeveer 38 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Cosquin naar Cumbre?

Reizen per bus tussen Cosquin en Cumbre kan ongeveer 2 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Cosquin naar Cumbre?

Tickets voor bus voor de route Cosquin - Cumbre kosten u ongeveer USD 3.94. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Cosquin en Cumbre?

Bussen van Cosquin naar Cumbre rijden 20 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Cosquin en Cumbre per bus

Om te reizen van Cosquin naar Cumbre is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Bus

Handige tips voor reizigers die per bus reizen:

  • Voor een meer comfortabele rit, kies voor een bus van een hogere klasse. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en hebben badkamers aan boord.
  • Water, snacks en een lichte maaltijd zijn mogelijk inclusief uw ticket.
  • Niet alle bussen beschikken over badkamers, maar wees niet ongerust want de bus stopt tijdens de reis voor plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes aanbieden tussen Cosquin en Cumbre

Diferencial Transierras, Empresa Sarmiento, Ersa Urbano.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Cosquin naar Cumbre per

bus?

We hebben bus tickets verkocht aan 572 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Cosquin naar Cumbre

  • Bussen
    $ 3.37
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Cosquin naar Cumbre

Goedkoopste vervoerUS$ 4
Snelste vervoer45m
Vroegste vertrek5:30 凌晨
Laatste vertrek10:44 晚上
Vertrekken per dag20
Afstand38 kilometers
VervoersmaatschappijenDiferencial Transierras, Empresa Sarmiento, Ersa Urbano