Chengyang naar Xishui

Chengyang naar Xishui

Chengyang
Xishui
di 29 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Chengyang naar Xishui

Reizen tussen Chengyang en Xishui is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Chengyang van Xishui?

De afstand tussen Chengyang en Xishui is 3046 km als u reist over land, maar is ongeveer 3046 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Chengyang naar Xishui?

Reizen per vlucht tussen Chengyang en Xishui kan ongeveer 8 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Chengyang naar Xishui?

Tickets voor vlucht voor de route Chengyang - Xishui kosten u ongeveer USD 307.07. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Chengyang en Xishui?

Vluchten van Chengyang naar Xishui worden uitgevoerd 5 per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Chengyang en Xishui per vlucht

Om te reizen van Chengyang naar Xishui is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Vluchten

Handige tips voor reizigers die per vliegtuig reizen:

  • Merk op dat bepaalde vliegmaatschappijen beperkingen hebben op het gewicht van ingecheckte bagage of bijkomende kosten hebben om in te checken, uw stoeltje te kiezen of voor het transporteren van te grote bagage.
  • Denk eraan om uw tijd om van en naar de luchthaven te reizen en uw wachttijd voor uw vlucht, de tijd om door de douane te geraken en uw ingecheckte bagage op te halen goed uit te rekenen.
  • In bepaalde gevallen kunnen deze procedures bijna 5 uur toevoegen aan uw totale reistijd.

Vliegmaatschappijen die reizen tussen Chengyang en Xishui

China Eastern Airlines, Qingdao Airlines, Shandong Airlines, Shenzhen Airlines.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Chengyang naar Xishui per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 504 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Chengyang naar Xishui

  • Vluchten
    $ 92.21
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Chengyang naar Xishui

Goedkoopste vervoerUS$ 93
Snelste vervoer3uur, 35m
Vroegste vertrek8:00 早上
Laatste vertrek5:00 下午
Vertrekken per dag5
Afstand3046 kilometers
VervoersmaatschappijenChina Eastern Airlines, Qingdao Airlines, Shandong Airlines, Shenzhen Airlines