Cavle naar Polaca

Cavle naar Polaca

Cavle
Polaca
zo 27 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe te reizen van Cavle naar Polaca

Reizen tussen Cavle en Polaca is mogelijk per Bus en taxi. Taxi garandeert de snelste reistijd op deze route. Bus is de traagste optie.

Het duurste ticket kost USD 531.85 als u reist per taxi; voor een budgetvriendelijke optie kies voor bus wat u amper USD 29.27 zal kosten.

Hoe lang duurt het om te reizen van Cavle to Polaca?

De reistijd kan variëren van 4 en 6 uren tussen Cavle en Polaca afhankelijk van het vervoermiddel dat u kiest.

Taxi is de snelste manier om te reizen van Cavle naar Polaca. Taxi brengt u op uw bestemming in 3uur 8m. Bus doet er veel trager over en neemt 5uur 33m in beslag om Polaca te bereiken.

Hoeveel kost het om te reizen van Cavle naar Polaca?

Reizen tussen Cavle en Polaca kan zo goedkoop zijn als USD 29.27 als u kiest voor Autotrans by Arriva bus en zo duur zijn als USD 531.85 als u kiest voor Daytrip private transfer with English speaking driver taxi.

Deze lijst toont hoeveel u kunt verwachten om te betalen voor elk vervoermiddel beschikbaar voor deze route.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Cavle en Polaca?

  • 4 van Cavle naar Polaca vertrekkende van 09:00 Rijeka Central tot 12:30 Rijeka Central
  • 4 van Cavle naar Polaca vertrekkende van 00:00 Rijeka Hotel Transfer tot 00:00 Rijeka Hotel Transfer

Kies hierboven voor een tijdschema voor de bus, trein, vlucht of veerboot van Cavle naar Polaca.

Welk vervoermiddel is het beste voor mijn route?

Bus

Reizen van Cavle naar Polaca over het vaste land zal meestal langer duren dan gepland, maar in de meeste gevallen is het de goedkoopste optie als u kiest voor een bus.

Waar u moet aan denken: Voor een comfortabelere rit, kies voor een bus van een hogere klasse als dat mogelijk is. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en badkamers.

De ticketprijs is vaak inclusief water, snacks of een lichte maaltijd en maken plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes uitvoeren tussen Cavle en Polaca Autotrans by Arriva

Taxi

Sommige reizigers beschouwen reizen per taxi de handigste manier om over het vasteland te reizen dankzij de flexibele vertrekuren, de mogelijkheid om de grootte van de wagen te kiezen en een probleemloze deur-tot-deur service.

Waar u moet aan denken: Als u van plan bent om omwegen te maken tijdens uw reis, bespreek dit dan op voorhand met de bestuurder of dienstverlener omdat dit de prijs kan beïnvloeden.

Maatschappijen die charters aanbieden tussen Cavle en Polaca Daytrip private transfer with English speaking driver

Wat is het populairste vervoermiddel om van Cavle naar Polaca te reizen?

Er is een keuze van vervoermiddel op elk moment van de dag waarbij Bus de meest geliefde keuze is dankzij de prijs en het comfort.

Uit 1000 reizigers die tickets kochten voor deze route

  • 100% verkozen de bus.

Vervoer van Cavle naar Polaca

Informatie over het vervoer van Cavle naar Polaca

Goedkoopste vervoerUS$ 30
Snelste vervoer3uur, 8m
Vroegste vertrek9:00 AM
Laatste vertrek12:30 PM
Vertrekken per dag8
Afstand157 kilometers
VervoersmaatschappijenAutotrans by Arriva