Bournemouth naar Horley

Bournemouth naar Horley

Bournemouth
Horley
wo 30 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Bournemouth naar Horley

Reizen tussen Bournemouth en Horley is mogelijk per bus. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Bournemouth van Horley?

De afstand tussen Bournemouth en Horley is 192 km als u reist over land, maar is ongeveer 192 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Bournemouth naar Horley?

Reizen per bus tussen Bournemouth en Horley kan ongeveer 5 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Bournemouth naar Horley?

Tickets voor bus voor de route Bournemouth - Horley kosten u ongeveer USD 47.18. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Bournemouth en Horley?

Bussen van Bournemouth naar Horley rijden 8 maal per dag.

Handige tips wanneer u reist tussen Bournemouth en Horley per bus

Om te reizen van Bournemouth naar Horley is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Bus

Handige tips voor reizigers die per bus reizen:

  • Voor een meer comfortabele rit, kies voor een bus van een hogere klasse. Deze bussen beschikken vaak over zachte verstelbare stoelen en zijn uitgerust met airconditioning en hebben badkamers aan boord.
  • Water, snacks en een lichte maaltijd zijn mogelijk inclusief uw ticket.
  • Niet alle bussen beschikken over badkamers, maar wees niet ongerust want de bus stopt tijdens de reis voor plaspauzes.

Maatschappijen die busroutes aanbieden tussen Bournemouth en Horley

National Express.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Bournemouth naar Horley per

bus?

We hebben bus tickets verkocht aan 504 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Bournemouth naar Horley

  • Bussen
    $ 42.40
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Vluchten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Bournemouth naar Horley

Goedkoopste vervoerUS$ 43
Snelste vervoer3uur, 50m
Vroegste vertrek1:05 AM
Laatste vertrek3:50 PM
Vertrekken per dag8
Afstand192 kilometers
VervoersmaatschappijenNational Express