Anilao naar Centraal

Anilao naar Centraal

Anilao
Centraal
wo 30 sep
+ Retour toevoegen
2 reizigers
Op zoek naar je beste routes — bijna klaar!
Sorteren op
Filters
Vertrektijd
Vervoerstype
Vertrekstation
Aankomststation
Boek Faciliteiten
Prijs
Aankomsttijd
Operators
 
 
 
 
 

Hoe reizen van Anilao naar Centraal

Reizen tussen Anilao en Centraal is mogelijk per vlucht. Op dit moment is het de enige beschikbare manier.

Hoe ver is Anilao van Centraal?

De afstand tussen Anilao en Centraal is 8359 km als u reist over land, maar is ongeveer 8359 in vogelvlucht.

Hoe lang duurt het om te reizen van Anilao naar Centraal?

Reizen per vlucht tussen Anilao en Centraal kan ongeveer 29 uur in beslag nemen.

Hoeveel kost het om te reizen van Anilao naar Centraal?

Tickets voor vlucht voor de route Anilao - Centraal kosten u ongeveer USD 399.71. Om de beste prijs te verzekeren, koop tickets op voorhand.

Hoeveel ritten zijn er per dag tussen Anilao en Centraal?

  • 4 met vlucht van Anilao naar Centraal vertrekkende van 13:10 Manila Airport tot 19:45 Manila Airport

Handige tips wanneer u reist tussen Anilao en Centraal per vlucht

Om te reizen van Anilao naar Centraal is uw keuze gelimiteerd tot een enkele vervoerskeuze, maar dat betekent niet dat u uw reis niet zo comfortabel mogelijk kunt maken. Bekijk onze tips om ontgoocheling tijdens uw reis te voorkomen.

Hoeveel reizigers kozen om te reizen van Anilao naar Centraal per

vlucht?

We hebben vlucht tickets verkocht aan 579 passagiers. Sommigen hebben een beoordeling nagelaten over hun reis hierboven. Bekijk de beoordelingen door reizigers om u voor te bereiden. Deze boordelingen zijn het best en een betrouwbare bron van informatie.

Vervoer van Anilao naar Centraal

  • Vluchten
    $ 375.96
  • Treinen zijn niet beschikbaar
  • Bussen zijn niet beschikbaar
  • Veerboten zijn niet beschikbaar
  • Taxi's zijn niet beschikbaar
  • Vans zijn niet beschikbaar

Informatie over het vervoer van Anilao naar Centraal

Goedkoopste vervoerUS$ 376
Snelste vervoer9uur, 50m
Vroegste vertrek1:10 PM
Laatste vertrek7:45 PM
Vertrekken per dag4
Afstand8359 kilometers
VervoersmaatschappijenThai Airways