Оффенбах-на-Майні до Женева

Оффенбах-на-Майні до Женева

Оффенбах-на-Майні
Женева
пн, 23 лист.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Оффенбах-на-Майні до Женева

Для подорожі між Оффенбах-на-Майні та Женева можливо обрати Політ. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Оффенбах-на-Майні від Женева?

Для подорож по суші між Оффенбах-на-Майні та Женева відстань складає 921 км, в той час як це складає приблизно 921 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Оффенбах-на-Майні до Женева?

Політ між Оффенбах-на-Майні та Женева, подорожує приблизно 25 годин.

Скільки коштує дістатися з Оффенбах-на-Майні до Женева?

Білети на Політ для маршруту Оффенбах-на-Майні - Женева складатиме приблизно USD 966.04. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Оффенбах-на-Майні та Женева?

Польоти з Оффенбах-на-Майні до Женева здійснюються 67 разів на день.

Корисні поради для подорожей між Оффенбах-на-Майні та Женева, якщо обирати Політ

Щоб дістатися з Оффенбах-на-Майні до Женева ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Самольоти

Корисні поради для авіаперевізників:
*Зверніть увагу, що деякі авіакомпанії можуть мати обмеження щодо ваги зареєстрованого багажу або вимагати додаткової оплати за реєстрацію, вибір місць або перевезення негабаритного багажу.

  • Не забудьте розрахувати час, який ви витратите на шлях до та з аеропортів, а також час очікування перед рейсом, проїзд через погранічних контроль, у разі міжнародного рейсу, та на повернення зареєстрованого багажу.
  • У деяких випадках усі ці процедури можуть додати не менше 5 годин до загального часу подорожі.

Авіалінії, що літають між Оффенбах-на-Майні та Женева

Austrian Airlines, Brussels Airlines, Finnair, Iberia, KLM, Lot Polish Airlines, Lufthansa, Lufthansa, SWISS International Airlines, TAP Portugal.

Скільки мандрівників обирають Політ, щоб дістатися з Оффенбах-на-Майні до Женева?

Ми продали білети на Політ для 595 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Оффенбах-на-Майні до Женева

  • Лiтаки
    $ 188.78
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Оффенбах-на-Майні в Женева

Найдешевший транспорт189 USD
Найшвидший транспорт1год і 5хв
Найраніше відправлення6:00 AM
Останнє відправлення9:35 PM
Відправлень в день67
Відстань921 кілометрів
Транспортні компаніїAustrian Airlines, Brussels Airlines, Finnair, Iberia, KLM, Lot Polish Airlines, Lufthansa, Lufthansa, SWISS International Airlines, TAP Portugal