Лейпциг до Бранденбург

Лейпциг до Бранденбург

Лейпциг
Бранденбург
пн, 28 вер.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Лейпциг до Бранденбург

Для подорожі між Лейпциг та Бранденбург можливо обрати Автобус, Потяг і таксі. Потяг гарантує найшвидшу подорож обраним маршрутом. Автобус є найповільнійшим варіантом.

Найдорожчі квитки будуть коштувати USD 471.96, якщо обрати таксі; щоб зробити подорож бюджетною, оберіть Потяг, ціна якого складатиме приблизно USD 11.26.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Лейпциг до Бранденбург?

Вам може знадобитися від 2 до 3годин, щоб дістатися з Лейпциг до Бранденбург, це буде залежити від засобу пересування, який ви оберете.

Потяг є найшвидшим засобом, щоб дістатися з Лейпциг до Бранденбург. Потяг доставить вас до пункту призначення за 1год 45хв. Автобус є повільнішим та подорож складе приблизно 2год 40хв щобб добратися до Бранденбург.

Скільки коштує добратися з Лейпциг до Бранденбург?

Вартість подорожі між Лейпциг та Бранденбург може складати від USD 11.26, якщо обрати Потяг від FlixTrain,та до USD 471.96, якщо обрати квиток на таксі від Daytrip private transfer with English speaking driver.

Ми маємо перелік цін, на які ві можете розраховувати при оплаті за проїздкожним транспортним засобом, доступним для цього маршруту.

Скільки поїздок на день між Лейпциг та Бранденбург ?

  • 41 від Лейпциг до Бранденбург починаючи з 05:14 Leipzig Hbf до 11:16 Leipzig Hbf
  • 4 від Лейпциг до Бранденбург починаючи з 09:40 Leipzig Messe до 18:40 Leipzig Messe
  • 9 від Лейпциг до Бранденбург починаючи з 00:00 Leipzig Hotel Transfer до 00:00 Leipzig Hotel Transfer

Перевірте вище розклад автобусів, поїздів та поромів з Лейпциг до Бранденбург.

Який вид транспорту найкращий для мого маршруту?

Автобус

Подорож від Лейпциг до Бранденбург наземним шляхом неодмінно займе більше часу, проте у більшості випадків це найдешевший варіант якщо Ви оберете автобус.

Необзідно пам'ятати: Для найзручнішої поїздки обирайте автобус найвищого класу, коли це можливо. Такі автобуси переважно мають м'які сидіння, що опускаються, та обладнані кондиціонерами та туалетами на борту.

Вони зазвичай включають воду, снеки чи легкий обід у вартість квитка, та роблять зупинки по дорозі.

Компаній, що пропонують автобусні перевезення між Лейпциг та Бранденбург

FlixBus

Таксі

Деякі мандрівники важають таксі найзручнішою формою наземного транспорта завдяки гнучкому часу відправлення, можливістю обрати розмір автомобіля, який Вам потрібен, та безтурботному сервісу від вдерей до дверей.

Необхідно пам'ятати: Якшо Ви плануєте відхилитись від прямого маршрута, попередньо обговоріть це з водієм чи надавачем послуг, оскільки це може вплинути на вартість поїздки.

Компаній, що пропонують чартери між Лейпциг та Бранденбург

Daytrip private transfer with English speaking driver

Поїзд

Поїзд є часто хорошим вибором для подорожей на дальні відстані, особливо якщо Ви оберете нічний спальний поїзд з полицями, що дозволять Вам спати впродовж усієї поїдки. Для отримання максимального задоволення від подорожі поїздом, з увагою підійдіть до вибору класу Вашого квитка.

Зауважте, що бувають кондиціоновані вагони та вагони з вентилятором; купе на 2 та 4 осіб; жорсткі та м'які сидіння.
Не зважаючи на те, що чим вищий клас, тим зручнішою буде поїздка, часто кондиціоновані вагони другого класу чи вагони з вентилятором можуть стати заощадливою альтернативою.

Який транспорт є найпопулярнішим, щоб дістатися з Лейпциг до Бранденбург?

Існує можливість вибору транспортного засобу в будь-який час доби,але Потяг залишається найпопулярнішим варіантом через розумну ціни та комфорт.

З 1000 мандрівників, які придбали квитки на цей маршрут

  • 100% поїхали поїздом

Перевезення з Лейпциг до Бранденбург

Факти про транспорт з Лейпциг в Бранденбург

Найдешевший транспорт12 USD
Найшвидший транспорт1год і 45хв
Найраніше відправлення5:14 AM
Останнє відправлення6:40 PM
Відправлень в день54
Відстань88 кілометрів
Транспортні компаніїCD, FlixTrain