Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні

Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні

Сіньчжу
Оффенбах-на-Майні
вт, 27 жовт.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні

Для подорожі між Сіньчжу та Оффенбах-на-Майні можливо обрати Політ. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Сіньчжу від Оффенбах-на-Майні?

Для подорож по суші між Сіньчжу та Оффенбах-на-Майні відстань складає 15372 км, в той час як це складає приблизно 15372 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні?

Політ між Сіньчжу та Оффенбах-на-Майні, подорожує приблизно 35 годин.

Скільки коштує дістатися з Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні?

Білети на Політ для маршруту Сіньчжу - Оффенбах-на-Майні складатиме приблизно USD 880.44. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Сіньчжу та Оффенбах-на-Майні?

  • 3 Політ від Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні починаючи з 15:00 Taoyuan Airport до 18:40 Taoyuan Airport

Корисні поради для подорожей між Сіньчжу та Оффенбах-на-Майні, якщо обирати Політ

Щоб дістатися з Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Скільки мандрівників обирають Політ, щоб дістатися з Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні?

Ми продали білети на Політ для 501 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Сіньчжу до Оффенбах-на-Майні

  • Лiтаки
    $ 696.58
  • Потяги недоступні
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Сіньчжу в Оффенбах-на-Майні

Найдешевший транспорт697 USD
Найшвидший транспорт18год і 5хв
Найраніше відправлення3:00 PM
Останнє відправлення6:40 PM
Відправлень в день3
Відстань15372 кілометрів
Транспортні компаніїAir China, China Eastern Airlines