Чхатарпур до Мадхья Прадеш

Чхатарпур до Мадхья Прадеш

Чхатарпур
Мадхья Прадеш
пн, 26 жовт.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Розклад з Чхатарпур до Мадхья Прадеш

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
Nafees Bus Service Satna
Сидіння без конд.
01:20
07:30
4,98 USD
Bus
Divyanshu Travels
Спальне мiсце з конд.
03:00
08:10
6,64 USD
Bus
Bts Bundelkh
AC Semi Sleeper
05:00
11:00
4,74 USD
Bus
Bundelkhand Motar Transport
Сидіння без конд.
09:00
16:30
3,87 USD
Bus
Shweta Travels
Сидіння без конд.
10:20
16:20
3,87 USD
Bus
Balaji Travels
Сидiння з конд.
13:20
04:45
8,85 USD
Bus
Om Sai Ram Travels
Сидіння без конд.
14:00
05:00
6,64 USD
Bus
Balaji Travels
Сидіння без конд.
16:50
07:40
8,85 USD
Bus
Om Sai Ram Travels
Сидіння без конд.
17:40
06:30
6,64 USD
Bus
Ambay Nafees Bus
Сидіння без конд.
18:00
07:00
7,74 USD
Bus
Raj Kalpana Travels
Спальне мiсце з конд.
18:30
22:45
11,55 USD
Bus
Chartered Bus
Сидiння з конд.
19:00
06:30
9,19 USD
Bus
Khajuraho Travels
Спальне мiсце з конд.
19:30
01:00
12,12 USD
Bus
Bundelkhand Motar Transport
Сидіння без конд.
19:50
04:45
4,42 USD
Bus
Khajuraho Travels
Спальне мiсце з конд.
20:30
01:30
12,12 USD
Bus
Raj Kalpana Travels
Спальне мiсце з конд.
20:50
00:30
13,16 USD
Bus
New Golden Travels
Спальне мiсце з конд.
21:15
08:30
9,94 USD
Bus
Ambay Nafees Bus
Сидіння без конд.
21:35
07:42
8,85 USD
Bus
Bts Bundelkh
Сидiння з конд.
22:10
08:55
5,27 USD
Bus
Bundelkhand Motar Transport
Сидiння з конд.
22:30
05:30
5,27 USD

Як дістатися з Чхатарпур до Мадхья Прадеш

Для подорожі між Чхатарпур та Мадхья Прадеш можливо обрати Потяг. На даний момент це єдиний доступний варіант для цього маршруту.

Як далеко Чхатарпур від Мадхья Прадеш?

Для подорож по суші між Чхатарпур та Мадхья Прадеш відстань складає 301 км, в той час як це складає приблизно 301 км по повітрю.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Чхатарпур до Мадхья Прадеш?

Потяг між Чхатарпур та Мадхья Прадеш, подорожує приблизно 7 годин.

Скільки коштує дістатися з Чхатарпур до Мадхья Прадеш?

Білети на Потяг для маршруту Чхатарпур - Мадхья Прадеш складатиме приблизно USD 10.70. Щоб забезпечити найкращу ціну, купуйте квитки заздалегідь.

Скільки поїздок на день між Чхатарпур та Мадхья Прадеш?

Поїзди завжди їздять за фіксованим графіком - є 3 відправлень на день

Корисні поради для подорожей між Чхатарпур та Мадхья Прадеш, якщо обирати Потяг

Щоб дістатися з Чхатарпур до Мадхья Прадеш ваш вибір обмежений одним варіантом транспортування, але це не означає, що ви не можете зробити свою поїздку максимально комфортною.
Перевірте наші прості поради, щоб уникнути розчарувань під час подорожі.

Поїзд

Корисні поради для подорожуючих залізницею:

  • Зауважте, що є кондиціоновані вагони та тільки з вентилятором; окремі купе для 2 чи 4; жорсткі та м'які сидіння.
  • Хоча чим вищий клас, тим зручнішою буде поїздка, часто вагони другого класу, кондиціоновані чи з вентилятором, є заощадливою альтернативою.
  • Бронюйте залізничні квитки завчасно, особливо якщо бажаєте подорожувати на нижній полиці.

Скільки мандрівників обирають Потяг, щоб дістатися з Чхатарпур до Мадхья Прадеш?

Ми продали білети на Потяг для 511 пасажирів. Деякі з них залишили відгуки про свою подорож вище на цій сторінці. Перевірте відгуки мандрівників, щоб підготуватися до подорожі. Вони завжди є найбільш корисним і надійним джерелом інформації.

Перевезення з Чхатарпур до Мадхья Прадеш

  • Потяги
    $ 4.61
  • Автобуси недоступні
  • Пороми недоступні
  • Лiтаки недоступні
  • Таксі недоступні
  • Мінівени недоступні

Факти про транспорт з Чхатарпур в Мадхья Прадеш

Найдешевший транспорт5 USD
Найшвидший транспорт6год і 1хв
Найраніше відправлення1:17 PM
Останнє відправлення5:04 PM
Відправлень в день3
Відстань301 кілометрів
Транспортні компаніїIndian Railways