Bakarac до Венеція

Bakarac до Венеція

Bakarac
Венеція
сб, 24 жовт.
+ Додати повернення
2 мандрівники
Пошук найкращих маршрутів для вас — майже готово!
Сортувати за
Фільтри
Час відправлення
Тип транспорту
Станція відправлення
Станція прибуття
Послуги бронювання
Цiна
Час прибуття
Оператори
 
 
 
 
 

Як дістатися з Bakarac до Венеція

Для подорожі між Bakarac та Венеція можливо обрати Автобус і таксі. таксі гарантує найшвидшу подорож обраним маршрутом. Автобус є найповільнійшим варіантом.

Найдорожчі квитки будуть коштувати USD 510.33, якщо обрати таксі; щоб зробити подорож бюджетною, оберіть Автобус, ціна якого складатиме приблизно USD 236.73.

Скільки часу потрібно, щоб дістатися з Bakarac до Венеція?

Вам може знадобитися від 4 до 4годин, щоб дістатися з Bakarac до Венеція, це буде залежити від засобу пересування, який ви оберете.

таксі є найшвидшим засобом, щоб дістатися з Bakarac до Венеція. таксі доставить вас до пункту призначення за 3год 3хв. Автобус є повільнішим та подорож складе приблизно 4год щобб добратися до Венеція.

Скільки коштує добратися з Bakarac до Венеція?

Вартість подорожі між Bakarac та Венеція може складати від USD 236.73, якщо обрати Автобус від GoOpti,та до USD 510.33, якщо обрати квиток на таксі від Daytrip private transfer with English speaking driver.

Ми маємо перелік цін, на які ві можете розраховувати при оплаті за проїздкожним транспортним засобом, доступним для цього маршруту.

Скільки поїздок на день між Bakarac та Венеція ?

  • 72 від Bakarac до Венеція починаючи з 00:00 Rijeka Airport до 23:00 Rijeka Airport
  • 8 від Bakarac до Венеція починаючи з 00:00 Rijeka Hotel Transfer до 00:00 Rijeka Hotel Transfer

Перевірте вище розклад автобусів, поїздів та поромів з Bakarac до Венеція.

Який вид транспорту найкращий для мого маршруту?

Автобус

Подорож від Bakarac до Венеція наземним шляхом неодмінно займе більше часу, проте у більшості випадків це найдешевший варіант якщо Ви оберете автобус.

Необзідно пам'ятати: Для найзручнішої поїздки обирайте автобус найвищого класу, коли це можливо. Такі автобуси переважно мають м'які сидіння, що опускаються, та обладнані кондиціонерами та туалетами на борту.

Вони зазвичай включають воду, снеки чи легкий обід у вартість квитка, та роблять зупинки по дорозі.

Компаній, що пропонують автобусні перевезення між Bakarac та Венеція

GoOpti

Таксі

Деякі мандрівники важають таксі найзручнішою формою наземного транспорта завдяки гнучкому часу відправлення, можливістю обрати розмір автомобіля, який Вам потрібен, та безтурботному сервісу від вдерей до дверей.

Необхідно пам'ятати: Якшо Ви плануєте відхилитись від прямого маршрута, попередньо обговоріть це з водієм чи надавачем послуг, оскільки це може вплинути на вартість поїздки.

Компаній, що пропонують чартери між Bakarac та Венеція

Daytrip private transfer with English speaking driver

Який транспорт є найпопулярнішим, щоб дістатися з Bakarac до Венеція?

Існує можливість вибору транспортного засобу в будь-який час доби,але Автобус залишається найпопулярнішим варіантом через розумну ціни та комфорт.

З 1000 мандрівників, які придбали квитки на цей маршрут

  • 100% обрали автобус

Перевезення з Bakarac до Венеція

Факти про транспорт з Bakarac в Венеція

Найдешевший транспорт238 USD
Найшвидший транспорт3год і 3хв
Найраніше відправлення12:00 AM
Останнє відправлення11:00 PM
Відправлень в день80
Відстань153 кілометрів
Транспортні компаніїGoOpti