24 Eyl Per
+ Dönüş ekle
2 gezgin

Pacific Airlines

4.0
42 müşteri yorumları
  • Operatör hakkında
  • Popüler Rotalar
  • İstasyonlar
  • Değerlendirmeler
  • Program ve Zaman Çizelgesi

Pacific Airlines Hakkında

Hava yolculuğu, kesinlikle varış noktanıza ulaşmanın en hızlı yoludur. Kaçınılmaz olarak çok pahalı olduğu zamanlar geride kaldı. Dünya çapında düşük maliyetli havayollarının devreye girmesiyle birlikte uçakla seyahat etmek de eskisinden çok daha uygun fiyatlı hale geldi. Bütçeniz kısıtlı olsa bile, uçak biletlerini göz ardı etmeyin çünkü uçak biletleri artık tren veya otobüs yolculuğu için ödediğinizden daha yüksek değil. Bir uçuş rezervasyonu yaparken her zaman kalkış ve varış havalimanını kontrol edin, çünkü hem daha büyük hem de orta ölçekli bazı varış noktaları birden fazla havaalanı tarafından hizmet verir veya bir ve aynı havalimanı içinde uzun bir mesafede bulunabilen birbirinden çok uzak birkaç terminale sahiptir. Programı ve diğer gezginlerin yorumlarını incelemek, hatalardan ve hayal kırıklıklarından kaçınmak için seyahatinizi planlamanıza yardımcı olacaktır. Uçmadan önce, havayolunuzun bir havayolundan diğerine büyük farklılıklar gösterebilen seyahat kurallarını ve gerekliliklerini okumayı unutmayın. Havalimanı terminaline varmanız, check-in ve güvenlik formalitelerini tamamlamanız için gereken süreyi hesaplayın ve uluslararası uçuşlarda yanınızda geçerli bir pasaport bulundurduğunuzdan emin olun.

Pacific Airlines, çeşitli destinasyonlara uçuşlar için kolay ve anlaşılır çevrimiçi rezervasyonlar sunar. Rezervasyonunuzu onaylamadan önce tarihi ve fiyatı tekrar kontrol edin.

Pacific Airlines Popüler Havaalanları

Pacific Airlines, ülke genelindeki uluslararası veya yerel havaalanları arasında seyahat etmenize yardımcı olabilir. Taşıyıcının kullandığı başlıca havaalanları şunlardır:

  • Ho Chi Minh Havaalanı
  • Vinh Havaalanı
  • Pleiku Havaalanı
  • Phu Quoc Havaalanı
  • Haiphong Havaalanı
  • Ton Havaalanı
  • Cam Ranh Havaalanı
  • Can Tho Uluslararası Havaalanı
  • Hanoi Noi Bai Havaalanı
  • Da Lat Havaalanı
  • Da Nang Havaalanı
  • Dong Hoi Havaalanı
  • Buon Ma Thuot Havaalanı

Pacific Airlines Şirketinin En Popüler Varış Noktaları

Pacific Airlines Bilet Fiyatları ve Uçuş Sınıfları

Bilet fiyatı koltuk sınıfına, hareket saatine ve haftanın gününe, güzergahın uzunluğuna ve talebe bağlıdır. Açıkçası, en ucuz koltuklar çok hızlı tükeniyor ve bir yer ayırtmak için önceden rezervasyon yaptırmak şart. Pek çok havayolu şirketi, en iyi fırsatları yakalamak, havayollarının sosyal medya hesaplarına abone olmak ve sık uçan yolcu programlarının bir üyesi olmak için promosyonlar yürütür. Bazı havayolları, bu tür programların üyelerine, bu tür biletlerin tüm yolcular tarafından kullanılabilir hale gelmesinden birkaç gün önce indirimli biletler almalarına veya en iyi fırsatlara erişmelerine izin verir.
Lütfen bazı bilet sınıflarının gezinin kendisinden başka bir şey içermediğini unutmayın. Çevrimdışı check-in ve koltuk, bagaj ve yemek seçimi için ekstra ödeme yapmanız istenebilir. Rahatsız görünebilir, ancak hafif seyahat etmeye hazırsanız, uçakta yemek yemeden birkaç saat hayatta kalabilirseniz, kalkış saatlerinin dışında ve daha az uygun havaalanlarına gidip gelmeye hazırsanız, bu tür ücretler sonraki seyahatlerinizde paradan biraz tasarruf etmek için iyi bir fırsat sağlar.

Uçakla Seyahat: Artıları ve Eksileri

Uçak Seyahatinin Artıları

  • İki nokta arasındaki mesafeyi mümkün olan en kısa sürede katetmek için uzun mesafeli seyahatler için şüphesiz uçaklar en iyi seçimdir. Havaalanına gidip gelmek için gereken süreyi ve tüm havaalanı formalitelerini tamamlamak için gereken süreyi ekleseniz bile, yine de zaman açısından kazanırsınız. Bazen çok fazla bağlantı olmadan hedefinize ulaşmanın tek yolu da budur.
  • Yurt içi ve yurt dışı uçuşları başlatan birçok ekonomik hava yolu şirketi ile uçmak giderek daha uygun fiyatlı hale geliyor. Bazen bir uçak bileti size bir tren veya otobüs biletinden bile daha ucuza mal olur. Özellikle yurt içinde seyahat ediyorsanız, otobüs veya tren yolculuğuna alışık olsanız bile seçeneklerinizi kontrol edin.
  • Direkt uçuşlarda genellikle kalkış ve varış saatleri, fiyat ve bilet sınıfı açısından yeterli seçenek bulunurken, bağlantılı uçuşlar daha da geniş bir seçenek sunar ve daha iyi bir opsiyon olabilir.

Uçak Seyahatinin Eksileri

  • Havaalanına gidip gelmek oldukça fazla zaman alabilir, çünkü çoğu zaman dış mahallelerde veya şehir dışında bulunurlar. Tüm havalimanları, gezginlerin havaalanına gidip gelmeleri için kolay ve basit ulaşım çözümleriyle övünemez. Biletinizi ayırtmadan önce seçeneklerinizi kontrol edin, çünkü bazı durumlarda havaalanına yapacağınız bu yolculuk, uçak biletinizin kendisinden bile daha pahalı olabilir.
  • Tüm havayolları, check-in yapmak, bagajınızı kaydettirmek ve güvenlik kontrollerinden geçmek için çok önceden gelmenizi ister. Kısa mesafeli uçuşlar için bu formaliteler, otobüs veya trenlerin sunduğundan daha uzun seyahat süresiyle sonuçlanabilir.
  • Uçma fobisinden muzdarip insanlar var ve uçmak onlar için stresli bir deneyim olabilir, özellikle yurt içinde türbülansa eğilimli daha küçük uçaklarla uçuyorlarsa.
Daha fazla oku

Pacific Airlines Popüler Rotalar

Ho Chi Minh Kenti - Gia Lai
06:30
Ho Chi Minh Kenti - Hue
16:05, 17:00
Ho Chi Minh Kenti - Da Nang
05:45, 10:05, 11:45, 12:20, 12:30, 14:25, 15:30, 18:50
Ho Chi Minh Kenti - Kien Giang
09:55, 10:05, 10:15
Hai Phong - Ho Chi Minh Kenti
15:55, 16:15, 16:20, 17:20, 17:55, 18:55, 23:15
Hanoi - Kien Giang
12:30
Dak Lak - Ho Chi Minh Kenti
11:40
Hue - Ho Chi Minh Kenti
18:15, 19:05, 21:55
Hanoi - Da Nang
08:15, 18:20
Lam Dong - Ho Chi Minh Kenti
08:25, 08:30, 11:35
Kien Giang - Ho Chi Minh Kenti
11:30, 11:45, 11:55
Ho Chi Minh Kenti - Dak Lak
10:05
Hanoi - Ho Chi Minh Kenti
09:20, 15:05, 20:50, 21:00, 22:55, 23:00, 23:55
Kien Giang - Hanoi
15:15
Ho Chi Minh Kenti - Lam Dong
06:55, 07:00, 10:05
Ho Chi Minh Kenti - Hanoi
05:00, 05:30, 06:30, 12:15, 18:05
Nghe An - Ho Chi Minh Kenti
09:05, 09:10, 23:00
Hanoi - Can Tho
12:30
Ho Chi Minh Kenti - Nghe An
06:40, 20:30
Ho Chi Minh Kenti - Nha Trang
06:10, 09:35, 09:40, 18:50, 19:05, 19:10, 19:20, 19:30, 20:10, 20:30, 20:45, 21:05
Da Nang - Hanoi
10:15, 10:20, 20:20, 20:25
Nha Trang - Ho Chi Minh Kenti
07:50, 07:55, 11:25, 20:30, 20:45, 20:55, 21:05, 21:15, 21:55, 22:15, 22:30, 22:50
Gia Lai - Ho Chi Minh Kenti
08:15
Ho Chi Minh Kenti - Hai Phong
13:10, 13:35, 15:10, 20:30
Da Nang - Ho Chi Minh Kenti
07:50, 12:10, 13:50, 14:15, 14:35, 16:30, 20:55
Can Tho - Hanoi
15:25

Pacific Airlines Program ve Zaman Çizelgesi

Uçuş numarasıSınıfHareket istasyonuVarış istasyonuKalkışVarışSeyahat Süresi
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı21:0522:151h 10m
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı20:4521:551h 10m
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı20:3021:401h 10m
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı20:1021:201h 10m
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı19:3020:401h 10m
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı19:2020:301h 10m
BL6158EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı19:1020:201h 10m
BL6150EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı19:0520:101h 5m
BL6158EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı18:5019:551h 5m
BL6154EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı09:4010:501h 10m
BL6154EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı09:3510:401h 5m
BL6152EkonomiHo Chi Minh HavaalanıCam Ranh Havaalanı06:1007:151h 5m
BL6104EkonomiPhu Quoc HavaalanıHo Chi Minh Havaalanı11:5513:051h 10m
BL6104EkonomiPhu Quoc HavaalanıHo Chi Minh Havaalanı11:4512:551h 10m
BL6104EkonomiPhu Quoc HavaalanıHo Chi Minh Havaalanı11:3012:401h 10m
BL6531EkonomiVinh HavaalanıHo Chi Minh Havaalanı23:0000:551h 55m
BL6421EkonomiVinh HavaalanıHo Chi Minh Havaalanı09:1011:051h 55m
BL6421EkonomiVinh HavaalanıHo Chi Minh Havaalanı09:0510:551h 50m
BL6344EkonomiCan Tho Uluslararası HavaalanıHanoi Noi Bai Havaalanı15:2517:402h 15m
BL6530EkonomiHo Chi Minh HavaalanıVinh Havaalanı20:3022:251h 55m
BL6420EkonomiHo Chi Minh HavaalanıVinh Havaalanı06:4008:351h 55m
BL6210EkonomiHo Chi Minh HavaalanıPleiku Havaalanı06:3007:401h 10m
BL6103EkonomiHo Chi Minh HavaalanıPhu Quoc Havaalanı10:1511:201h 5m
BL6103EkonomiHo Chi Minh HavaalanıPhu Quoc Havaalanı10:0511:101h 5m
BL6103EkonomiHo Chi Minh HavaalanıPhu Quoc Havaalanı09:5510:551h 0m
BL6160EkonomiHo Chi Minh HavaalanıTon Havaalanı17:0018:301h 30m
BL6160EkonomiHo Chi Minh HavaalanıTon Havaalanı16:0517:401h 35m
BL6520EkonomiHo Chi Minh HavaalanıHaiphong Havaalanı20:3022:402h 10m
BL6440EkonomiHo Chi Minh HavaalanıHaiphong Havaalanı15:1017:202h 10m
BL6440EkonomiHo Chi Minh HavaalanıHaiphong Havaalanı13:3515:452h 10m

Pacific Airlines İstasyonlar

Da Lat HavaalanıHo Chi Minh HavaalanıDa Nang HavaalanıVinh HavaalanıDong Hoi HavaalanıPleiku HavaalanıPhu Quoc HavaalanıHaiphong HavaalanıTon HavaalanıCam Ranh HavaalanıBuon Ma Thuot HavaalanıCan Tho Uluslararası HavaalanıHanoi Noi Bai Havaalanı

Pacific Airlines Şirketi Yorumları

H
Just cheap flight. But it's on time. Good budget air travel.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 1 Şub 2020
R
When we arrived in the airport we discovered that our flight was SOLD OUT and the atendent of JET STAR told is that we should by another ticket of other air company. We became very upset , but in the end, they found a flight in Vietnan airways, and we could arrive on time in Hanoi.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 8 Ara 2019
C
Voucher issued by 12Go worked perfectly and flight on time.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 17 Kas 2019
J
Good flight left almost on time and arrived on schedule
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 12 Eki 2019
W
The process using the 12GO website made for some confusion at the airport, where I was asked for credit card details for a flight I thought I had already paid. I di not recognise the credit numbers they were presenting me with and as such, had to pay AGAIN for my tickets and hope for a refund. It was only later that I remembered a mention of a virtual credit card supplied by 12GO and realised that was it, but too late. 12GO was good for information, but I should have gone directly suppliers website for product. Hope I get my refund
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 4 Eki 2019
K
Too many delays
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 20 Eyl 2019
M
Superb experience!
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 17 Ağu 2019
R
Good flight for a good price. The flight crew members were very kind and accommodating. Recommended airline for a inexpensive basic option.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 31 Tem 2019
A
The flight was in time. And the lugage was very quick unloaded top
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 13 Tem 2019
H
Flight was delayed and we received no warning for this. All was fine otherwise.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 10 Tem 2019
D
This compliant is for 12go. I don't receive a voucher after successful pay. And there is no voucher for this flight in my account on 12go. Wherein this flight in my account was marked as Confirmed. Your support does not work for those situations, and when I click to resend a voucher in my account, I get error. You have no any chats or messengers for contact with you support. It is terrible.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 10 Mar 2019
M
Good flight but delay 30 mn
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 7 Mar 2019
D
No problem with this journey. Went perfectly.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 2 Ara 2018
J
Ryan Air of the Orient.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 4 Eki 2018
A
Quick and easy, so we advise this to others
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 5 Eyl 2018
I
Flight was delayed.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 11 Ağu 2018
R
They where a bit harsh on us when if they would ask normal we would listen
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 6 Ağu 2018
M
Good flight, happy with exit row seats, quick check in, easy flight.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 15 Oca 2018
M
Good flight. Nice price and on time
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 13 Oca 2018
L
Good service , clean flight .It was a pleasure trip.
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 31 Ara 2017
S
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 30 Oca 2020
E
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 4 Oca 2020
S
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 13 Kas 2019
A
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 13 Kas 2019
A
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 1 Eyl 2019
M
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 5 Ağu 2019
J
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 20 Nis 2019
A
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 10 Ağu 2018
T
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 1 Ağu 2018
B
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 17 Mar 2018
T
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 12 Mar 2018
M
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 28 Ara 2017
P
Uçuş Ekonomi, Pacific Airlines, 26 Ara 2017
4.0
42 müşteri yorumu
5
43%
4
29%
3
14%
2
14%
1
0%
42 gezginin 85.7%'i, iyi veya hiç yorum bırakmadıkları için yüksek olasıklıkla Pacific Airlines'den memnundu