12Go
Support
Svenska
Vans från Pursat till Siem Reap
Pursat
Siem Reap
mån 28 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Uppdatering
Hitta mitt boende
I dag
I morgon
sön 27 sep
mån 28 sep
tis 29 sep
ons 30 sep
tor 1 okt
Välj datum
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Rekommenderad
Filter
Sortera på
Rekommenderad
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
Pursat till Siem Reap Van tidtabell
Operator
Class
Departure Time
Arrival Time
Price
Rating
Capitol VIP
VIP
09:30
17:30
9,35 US$
Transport från Pursat till Siem Reap
Bussar
$ 11
Tåg är inte tillgänglig
Färjor är inte tillgänglig
Flyg är inte tillgänglig
Taxi är inte tillgänglig
Minibussar är inte tillgänglig
Populära rutter
Från Pursat
Pursat → Phnom Penh
Pursat → Battambang
Pursat → Sihanoukville
Pursat → Kampot
Pursat → Koh Kong
Från Siem Reap
Siem Reap → Phnom Penh
Siem Reap → Bangkok
Siem Reap → Sihanoukville
Siem Reap → Battambang
Siem Reap → Ho Chi Minh-staden
Populära turer i Kambodja
Phnom Penh → Siem Reap
Phnom Penh → Sihanoukville
Sihanoukville → Kaôh Rŭng
Kambodja 🚐
Pursat
Siem Reap
Resor
Schema
Transportalternativ