Thun till Versailles

Thun till Versailles

Thun
Versailles
tis 29 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Att ta sig från Thun till Versailles

Det är möjligt att resa mellan Thun och Versailles med flygresa. För närvarande är detta det enda tillgängliga alternativet för den här rutten.

Hur långt är det från Thun till Versailles?

Reser man landvägen blir sträckan mellan Thun och Versailles, 5313 km, medan den är 5313 km fågelvägen.

Hur lång tid tar det att ta sig från Thun till Versailles?

Reser du med flygresa mellan Thun och Versailles, kan du förvänta dig att det tar 23 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Thun till Versailles?

Biljetter med flygresa för rutten Thun - Versailles kostar dig runt USD 635.35. Köp biljetterna i förväg för att försäkra dig om att få bästa pris.

Hur många turer går det från Thun till Versailles varje dag?

  • 5 med flygresa från Thun till Versailles från 10:15 Bern Airport fram till 14:50 Bern Airport

Användbara tips för den som reser mellan Thun och Versailles med flygresa

För att ta sig från Thun till Versailles finns bara ett transportmedel att välja på, men det betyder inte att man inte kan göra resan så komfortabel som möjligt. Se våra enkla tips för att undvika besvikelser under resan.

Hur många resenärer väljer att ta sig från Thun till Versailles med flygresa?

Vi har sålt biljetter med flygresa till 550 passagerare. Vissa av dem har lämnat omdömen om sin resa på den här sidan. Förbered dig genom att se resenärernas omdömen. De är alltid den mest användbara och pålitliga källan till information.

Transport från Thun till Versailles

  • Flyg
    $ 271.59
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Bussar är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Thun till Versailles

Billigaste Transport272 US$
Snabbaste Transport6t. 15m
Tidigaste Avgång10:15 上午
Senaste Avgången2:50 下午
Avgångar per dag5
Avstånd5313 kilometer
TransportföretagHelvetic Airways, Transavia France, Tunisair, Vueling