Solothurn till Antibes

Solothurn till Antibes

Solothurn
Antibes
mån 28 sep.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Sortera på
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
 
 
 
 
 

Att ta sig från Solothurn till Antibes

Det är möjligt att resa mellan Solothurn och Antibes med flygresa. För närvarande är detta det enda tillgängliga alternativet för den här rutten.

Hur långt är det från Solothurn till Antibes?

Reser man landvägen blir sträckan mellan Solothurn och Antibes, 5384 km, medan den är 5384 km fågelvägen.

Hur lång tid tar det att ta sig från Solothurn till Antibes?

Reser du med flygresa mellan Solothurn och Antibes, kan du förvänta dig att det tar 16 timmar.

Hur mycket kostar det att ta sig från Solothurn till Antibes?

Biljetter med flygresa för rutten Solothurn - Antibes kostar dig runt USD 686.86. Köp biljetterna i förväg för att försäkra dig om att få bästa pris.

Hur många turer går det från Solothurn till Antibes varje dag?

  • 2 med flygresa från Solothurn till Antibes från 17:35 Bern Airport fram till 17:35 Bern Airport

Användbara tips för den som reser mellan Solothurn och Antibes med flygresa

För att ta sig från Solothurn till Antibes finns bara ett transportmedel att välja på, men det betyder inte att man inte kan göra resan så komfortabel som möjligt. Se våra enkla tips för att undvika besvikelser under resan.

Hur många resenärer väljer att ta sig från Solothurn till Antibes med flygresa?

Vi har sålt biljetter med flygresa till 572 passagerare. Vissa av dem har lämnat omdömen om sin resa på den här sidan. Förbered dig genom att se resenärernas omdömen. De är alltid den mest användbara och pålitliga källan till information.

Transport från Solothurn till Antibes

  • Flyg
    $ 663.52
  • Tåg är inte tillgänglig
  • Bussar är inte tillgänglig
  • Färjor är inte tillgänglig
  • Taxi är inte tillgänglig
  • Minibussar är inte tillgänglig

Fakta om transport från Solothurn till Antibes

Billigaste Transport664 US$
Snabbaste Transport6t. 20m
Tidigaste Avgång5:35 PM
Senaste Avgången5:35 PM
Avgångar per dag2
Avstånd5384 kilometer
TransportföretagEasyJet, Helvetic Airways