12Go
Support
Svenska
Bussar från Santarem PT till Evora
Santarem PT
Evora
fre 23 okt.
+ Lägg till returresa
2 resenärer
Uppdatering
Hitta mitt boende
I dag
I morgon
tor 22 okt
fre 23 okt
lör 24 okt
sön 25 okt
mån 26 okt
Välj datum
Hittar de bästa rutterna till dig – nästan klar!
Rekommenderad
Filter
Sortera på
Rekommenderad
Filter
Avgångstid
Typ av transport
Avresestation
Ankomststation
Bokningsmöjligheter
Pris
Ankomsttid
Driftföretag
Santarem PT till Evora Bus tidtabell
Operator
Class
Departure Time
Arrival Time
Price
Rating
Rede Expressos
Standard med AC
08:45
12:15
16,16 US$
Rede Expressos
Standard med AC
13:00
16:35
16,16 US$
Rede Expressos
Standard med AC
18:45
20:45
16,16 US$
Transport från Santarem PT till Evora
Tåg är inte tillgänglig
Bussar är inte tillgänglig
Färjor är inte tillgänglig
Flyg är inte tillgänglig
Taxi är inte tillgänglig
Minibussar är inte tillgänglig
Populära rutter
Från Santarem PT
Santarem PT → lissabon
Santarem PT → Porto
Santarem PT → Moscavide
Santarem PT → Leiria
Santarem PT → Lisbon Oriente
Från Evora
Evora → lissabon
Evora → Algarve
Evora → Faro
Evora → Lagos
Evora → Albufeira
Populära turer i Portugal
lissabon → Porto
Porto → lissabon
lissabon → Algarve
lissabon → Fatima
Faro → Albufeira
Portugal 🚌
Santarem PT
Evora
Resor
Transportalternativ