pon., 14 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni

Zebra Roadlines

0.0
Opinie klientów: 0
  • O przewoźniku
  • Popularne Trasy
  • Stacje
  • Plan i Rozkład

O Zebra Roadlines

Autobus to wygodny sposób podróżowania bez względu na to, czy potrzebujesz dojechać do sąsiedniego miasta oddalonego o kilka godzin, czy też wybrać się dalej, przemierzając cały kraj. Niezależnie od Twojego budżetu, autobusy zaspokoją Twoje potrzeby. Autobusy ekspresowe oferują najbardziej przystępną cenę biletu dla podróżnych, którzy mają bardzo ograniczoną ilość pieniędzy do wydania. Opcje VIP są skierowane do tych, którzy nie chcą rezygnować z komfortu. Zanim wsiądziesz do autobusu, upewnij się, że to rodzaj usługi, który najbardziej Ci odpowiada. W przypadku podróży długodystansowych poszukaj autokaru VIP lub pierwszej klasy, który zapewnia nieprzerwaną podróż do miejsca docelowego lub po prostu zatrzymuje się na niewielkiej ilości stacji po drodze. Autobusy ekspresowe lub lokalne w wielu przypadkach mogą okazać się akceptowalnym wyborem na krótsze podróże, ale dłuższe przejazdy często nie są najlepszym zakupem. Przed wyjazdem zapoznaj się z rozkładem jazdy, ponieważ wiele dalekobieżnych tras jest obsługiwanych przez autobusy nocne, a niektóre oferują szersze siedzenia lub miejsca do spania na takie podróże. Dokonaj rezerwacji online biletu autobusowego u Zebra Roadlines. W wyborze najlepszego biletu i klasy autokaru pomogą Ci opinie innych podróżnych.

Zebra Roadlines Popularne przystanki

Głowne przystanki Zebra Roadlines:

  • Udumalpet
  • Hosur
  • Salem
  • Chengappalli
  • Tirupur
  • Bangalore
  • Coimbatore
  • Erode
  • Bhavani
  • Pollachi
  • Chennai
  • Palladam
  • Vijaymandir
  • Kovilpalayam

Zebra Roadlines Topowe kierunki

Autobusy Zebra Roadlines kursują na wielu trasach, a oto lista najpopularniejszych z nich:

Zebra Roadlines Ceny bietów i klasy autobusów

Jedną z najlepszych rzeczy w podróżowaniu autobusem jest to, że możesz niemal dostosować podróż do swoich wymagań w zakresie prywatności i komfortu. Różne klasy i typy autobusów zaspokajają różne potrzeby podróżnych. Najtańsze przejazdy standardowo oferują autobusy standardowej klasy. Można je nazwać lokalnymi, ekspresowymi lub zwykłymi. To dobry wybór na krótsze wycieczki. Miejsca sypialne lub autokary VIP są dobre zarówno na dłuższe, jak i nocne przejazdy. Mogą oferować kuszetki lub szerokie, miękkie rozkładane siedzenia, czasami z wbudowanymi opcjami masażu, kocami, napojami bezalkoholowymi i przekąskami lub bardziej obfitymi posiłkami na pokładzie lub podczas postojów na toaletę lub tankowanie. Podróżowanie autobusami nocnymi pozwala zaoszczędzić na pokoju hotelowym, jednak aby zapewnić sobie jak największy komfort podróży, należy rozsądnie wybrać klasę autobusu. Ceny zawsze zależą od odległości jakie pokonujesz oraz rodzaju autokaru. Na niektóre, nawet krótsze wyjazdy warto zainwestować dodatkowe pieniądze i wykupić miejsce w autobusie VIP, ponieważ zaoszczędzi to dwa razy więcej czasu niż podróżowanie standardowym autobusem.

Podróż autobusem: wady i zalety

Zalety podróżowania autobusem

  • Autobus to najlepszy wybór, aby dostać się do miejsc, które nie mają połączenia koleją ani samolotami. Sieć autobusów obejmuje często prawie cały kraj, a ich trasy są dobrze ugruntowane.
  • W przeciwieństwie do podróży samolotem, a czasami koleją, podróż autobusem nie wymaga przybycia na dworzec autobusowy z dużym wyprzedzeniem. Odprawa, nawet na trasach międzynarodowych, nie zajmuje dużo czasu. Limity bagażu są zazwyczaj bardzo przyjazne dla podróżujących, a opłata za dodatkowy bagaż, jeśli ustalono limity, zwykle nie jest bardzo wysoka.
  • Bilety autobusowe mogą być tańsze w porównaniu z biletami lotniczymi lub szybkimi pociągami. Zawsze istnieje wybór klas biletów dla wszystkich kieszeni. Tańsze standardowe opcje mogą być nieco wolniejsze i nie oferują najwyższego komfortu, ale są akceptowalne i doprowadzą Cię do celu. Na dłuższych trasach toalety lub przystanki toaletowe oraz przekąski, woda, a czasami kosmetyki i koce są prawie zawsze wliczone w cenę.
  • Jeśli jesteś gotowy wydać więcej, niektóre autokary klasy VIP oferują fotele porównywalne z klasą biznes w samolocie z szerokimi, miękkimi rozkładanymi siedzeniami, kocami, mniejszą liczbą pasażerów i wieloma innymi dodatkami, które uczynią Twoją podróż przyjemną.

Wady podróżowania autobusem

  • Nowsze terminale dla autobusów międzymiastowych są bardzo często zlokalizowane poza miastem, w pobliżu większych autostrad, aby autobusy mogły omijać miejskie korki. Niestety, może to również stwarzać dodatkowe wyzwania dla podróżnych. Dojazd do takiego terminala może być problematyczny, ponieważ w niektórych destynacjach obowiązują ograniczenia dotyczące wjazdu samochodów na terminal i trzeba będzie skorzystać ze specjalnych przewoźników, aby się tam dostać. Powoduje to wyższe koszty, ponieważ ceny mogą być zawyżone. Oblicz dodatkowy czas również wtedy gdy podróżujesz w godzinach szczytu, zwłaszcza jeśli nie znasz sytuacji na drodze w punkcie początkowym.
  • Autobusy to prawdopodobnie środek transportu, który kursuje częściej niż pociągi czy samoloty. Są one w dużym stopniu uzależnione od sytuacji drogowej, która czasami może być nieprzewidywalna – wypadków, robót drogowych, objazdów itp. Dotyczy to zwłaszcza podróży w weekendy, w szczycie sezonu lub w święta państwowe. Należy o tym pamiętać i nie planować ciasnych połączeń.
  • Podróż na niektórych trasach lub w najpopularniejszych okresach może wymagać wcześniejszej rezerwacji. Pamiętaj, że nie zawsze jest możliwe stawienie się na dworcu autobusowym i wskoczenie do następnego autobusu – bilety mogą być wyprzedane, więc odpowiednio zorganizuj swoją podróż.
Czytaj więcej

Zebra Roadlines Popularne Trasy

Hosur — Tiruppur
00:35, 13:25, 23:55
Erode — Kojmator
04:20
Salem — Bangalore
01:40, 01:55, 15:00, 23:40, 23:55
Udumalaipettai — Hosur
21:55
Bangalore — Erode
12:00, 22:10, 23:00
Tiruppur — Erode
22:10, 23:55
Tamil Nadu — Hosur
10:55
Tiruppur — Salem
23:25, 23:55
Bangalore — Salem
12:00, 22:10, 22:50, 23:00
Tiruppur — Bangalore
22:10, 23:25, 23:55
Hosur — Kojmator
00:35, 13:25
Salem — Erode
03:35
Kojmator — Hosur
12:10, 21:20, 23:05
Tamil Nadu — Salem
10:45, 21:25, 22:00
Tamil Nadu — Bangalore
10:45, 21:25, 22:00
Tiruppur — Hosur
21:55, 23:25, 23:55
Salem — Udumalaipettai
03:30
Kojmator — Bangalore
12:10, 21:05, 21:20, 23:00, 23:05, 23:25
Kojmator — Salem
12:10, 21:20, 23:00, 23:05
Kojmator — Erode
23:05
Bangalore — Udumalaipettai
23:00
Udumalaipettai — Bangalore
21:55
Salem — Hosur
01:40, 01:55
Tamil Nadu — Erode
22:00
Salem — Tiruppur
02:45, 03:30, 03:35, 16:30
Salem — Tamil Nadu
03:30
Salem — Chengappalli
03:30, 03:35
Bangalore — Kojmator
12:00, 22:10, 22:20, 23:00, 23:25, 23:30
Tiruppur — Kojmator
05:05
Hosur — Salem
00:35, 13:25, 23:55

Zebra Roadlines Plan i Rozkład

KlasaStacja odjazduStacja docelowaWylotPrzybycieCzas podróży
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąUdumalpetHosur21:5504:106h 15m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąUdumalpetBangalore21:5504:456h 50m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurUdumalpet23:5506:056h 10m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurTirupur23:5505:005h 5m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurTirupur13:2518:204h 55m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurTirupur00:3505:054h 30m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurSalem23:5502:452h 50m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurSalem13:2516:303h 5m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurSalem00:3503:353h 0m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurErode13:2517:203h 55m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurErode00:3504:203h 45m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurCoimbatore13:2519:155h 50m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąHosurCoimbatore00:3506:005h 25m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurHosur23:5504:154h 20m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurHosur23:2504:104h 45m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurHosur21:5502:154h 20m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurSalem23:5501:401h 45m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurSalem23:2501:552h 30m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurErode23:5500:400h 45m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurErode22:1022:550h 45m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurCoimbatore05:0506:000h 55m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurBangalore23:5505:205h 25m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurBangalore23:2504:455h 20m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąTirupurBangalore22:1003:355h 25m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąSalemUdumalpet03:3006:052h 35m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąSalemChengappalli03:3504:551h 20m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąSalemChengappalli03:3004:250h 55m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąSalemHosur01:5504:102h 15m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąSalemHosur01:4004:152h 35m
Miejsca z możliwością spania i klimatyzacjąSalemTirupur16:3018:201h 50m

Stacje Zebra Roadlines

UdumalpetHosurSalemVijaymandirChengappalliPalladamKovilpalayamTirupurBangaloreBhavaniPollachiCoimbatoreChennaiErode