Split Dalmatia County – Podorljak

Split Dalmatia County – Podorljak

Split Dalmatia County
Podorljak
čet, 24. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Split Dalmatia County do Podorljak

Putovanje između Split Dalmatia County i Podorljak moguće je putem Autobus i taxi. Autobus jamči najbrže putovanje na ovoj ruti. Autobus je najsporija opcija.

Najskuplja karta koštat će vas USD 331.21 ako idete Taxi; kako biste uštedjeli, odlučite se za autobus koji će vas koštati samo USD 8.50.

Koliko je potrebno da stignete od Split Dalmatia County do Podorljak?

Može vam trebati između 1 i 2 sati za put između Split Dalmatia County i Podorljak, ovisno o prijevoznom sredstvu koje odaberete.

Autobus je najbrži način putovanja između Split Dalmatia County i Podorljak. Autobus će vas dovesti do vašeg odredišta za 43m. Autobus vozi mnogo sporije i treba mu otprilike 1h 5m da stigne do Podorljak.

Koliko košta doći od Split Dalmatia County do Podorljak?

Putovanje između Split Dalmatia County i Podorljak može koštati jeftino kao USD 8.50 ako se odlučite za Autotrans by Arriva autobus i skupo kao USD 331.21 ako kupite Daytrip private transfer with English speaking driver Taxi kartu.

Ovdje je popis koliko možete očekivati ​​da ćete platiti za svako prijevozno sredstvo dostupno za ovu rutu.

Koliko putovanja dnevno ima između Split Dalmatia County i Podorljak?

  • 16 od Split Dalmatia County do Podorljak počevši od 09:00 Split Bus Station do 19:12 Solin Ivana Pavla II
  • 8 od Split Dalmatia County do Podorljak počevši od 00:00 Split Hotel Transfer do 00:00 Split Hotel Transfer

Gore provjerite vozni red autobusa, vlaka, letova i trajekta od Split Dalmatia County do Podorljak.

Koji je način prijevoza najbolji za moju rutu?

Autobus

Putovanje od Split Dalmatia County do Podorljak kopneno će neizbježno potrajati dulje, ali u mnogim slučajevima je najjeftinija opcija ako se odlučite za autobus.

Stvari koje treba zapamtiti: Za udobniju vožnju odlučite se za autobus više klase gdje god je to moguće. Ovi autobusi obično imaju mekana pomična sjedala i opremljeni su klima-uređajem i WC-om u vozilu.

Često uključuju vodu, grickalice ili lagani ručak u cijenu vaše karte i zaustavljaju se u toaletu na putu.

Tvrtke koje upravljaju autobusnim linijama između Split Dalmatia County i Podorljak

Autotrans by Arriva

Taksi

Neki putnici smatraju taksi najprikladnijim oblikom kopnenog prijevoza zahvaljujući fleksibilnom vremenu polaska, mogućnosti odabira veličine automobila koji vam je potreban i jednostavnoj usluzi od vrata do vrata.

Stvari koje treba zapamtiti: Ako planirate obilaziti tijekom putovanja, unaprijed razgovarajte o tome sa svojim vozačem ili pružateljem usluga, jer to može utjecati na cijenu.

Tvrtke koje nude čartere između Split Dalmatia County i Podorljak

Daytrip private transfer with English speaking driver

Koji je najpopularniji prijevoz od Split Dalmatia County do Podorljak?

Postoji izbor prijevoznih sredstava u bilo koje doba dana, a Autobus ostaje najpopularnija opcija zbog razumnih cijena i udobnosti.

Od 1000 putnika koji su kupili karte za ovu rutu

  • 100% se odlučilo za autobus

Prijevoz na relaciji Split Dalmatia County – Podorljak

Činjenice o prijevozu na relaciji Split Dalmatia County – Podorljak

Najjeftiniji prijevoz9 USD
Najbrži prijevoz43m
Najraniji polazak9:00 AM
Najkasniji polazak7:12 PM
Broj dnevnih polazaka24
Udaljenost36 kilometara
PrijevozniciAutotrans by Arriva