North Goa – Devgalraja

North Goa – Devgalraja

North Goa
Devgalraja
pon, 28. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od North Goa do Devgalraja

Putovanje između North Goa i Devgalraja moguće je putem taxi. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je North Goa udaljeno od Devgalraja?

Putovanje kopnom udaljenost između North Goa i Devgalraja je 694 km, dok je oko 694 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od North Goa do Devgalraja?

Putujući taxi između North Goa i Devgalraja, očekujte da ćete potrošiti oko 14 sati.

Koliko košta doći od North Goa do Devgalraja?

taxi karata za rutu North Goa - Devgalraja će vas koštati oko USD 270.56. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između North Goa i Devgalraja?

Taksi je uvijek atraktivna opcija, jer možete rezervirati taksi koji će vas odvesti od North Goa do Devgalraja u bilo koje doba dana.

Korisni savjeti za putovanje između North Goa i Devgalraja od strane taxi

Da biste došli od North Goa do Devgalraja vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Taksi

Korisni savjeti za putnike koji koriste prijevoz taksijem:

  • Ako planirate obilaziti tijekom putovanja, unaprijed razgovarajte o tome sa svojim vozačem ili pružateljem usluga, jer to može utjecati na cijenu.
  • Ako imate bilo kakve posebne zahtjeve poput autosjedalice za svoje dijete, unaprijed obavijestite operativnu tvrtku.

Tvrtke koje nude čartere između North Goa i Devgalraja

TaxiBazaar.

Koliko putnika odluči doći od North Goa do Devgalraja putem taxi?

Prodali smo taxi karti 544 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji North Goa – Devgalraja

  • Taksiji
    $ 184.38
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Letovi nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji North Goa – Devgalraja

Najjeftiniji prijevoz185 USD
Najbrži prijevoz13h 53m
Najraniji polazak12:00 AM
Najkasniji polazak12:00 AM
Broj dnevnih polazaka6
Udaljenost694 kilometara
PrijevozniciTaxiBazaar