Katra Vaishno Devi – Leh

Katra Vaishno Devi – Leh

Katra Vaishno Devi
Leh
uto, 27. lis
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Katra Vaishno Devi do Leh Raspored

PrijevozPrijevoznikRazredVrijeme polaskaVrijeme dolaskaCijenaOcjena
Taxi
TaxiBazaar
SUV 6pax
Any time
+5h 14m
249,88 USD
Taxi
TaxiBazaar
Hatchback 4pax
Any time
+5h 14m
169,92 USD
Taxi
TaxiBazaar
Sedan
Any time
+5h 14m
171,02 USD

Kako doći od Katra Vaishno Devi do Leh

Putovanje između Katra Vaishno Devi i Leh moguće je putem let. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je Katra Vaishno Devi udaljeno od Leh?

Putovanje kopnom udaljenost između Katra Vaishno Devi i Leh je 19197 km, dok je oko 19197 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od Katra Vaishno Devi do Leh?

Putujući let između Katra Vaishno Devi i Leh, očekujte da ćete potrošiti oko 23 sati.

Koliko košta doći od Katra Vaishno Devi do Leh?

let karata za rutu Katra Vaishno Devi - Leh će vas koštati oko USD 120.56. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između Katra Vaishno Devi i Leh?

  • 2 s Let od Katra Vaishno Devi do Leh počevši od 12:40 Jammu Airport do 12:40 Jammu Airport

Korisni savjeti za putovanje između Katra Vaishno Devi i Leh od strane let

Da biste došli od Katra Vaishno Devi do Leh vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Koliko putnika odluči doći od Katra Vaishno Devi do Leh putem let?

Prodali smo let karti 519 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji Katra Vaishno Devi – Leh

  • Letovi
    $ 120.55
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Katra Vaishno Devi – Leh

Najjeftiniji prijevoz121 USD
Najbrži prijevoz22h 35m
Najraniji polazak12:40 中午
Najkasniji polazak12:40 中午
Broj dnevnih polazaka2
Udaljenost19197 kilometara
PrijevozniciAir India