Davao – Eastern Samar

Davao – Eastern Samar

Davao
Eastern Samar
sub, 24. lis
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Davao do Eastern Samar

Putovanje između Davao i Eastern Samar moguće je putem let. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je Davao udaljeno od Eastern Samar?

Putovanje kopnom udaljenost između Davao i Eastern Samar je 2055 km, dok je oko 2055 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od Davao do Eastern Samar?

Putujući let između Davao i Eastern Samar, očekujte da ćete potrošiti oko 15 sati.

Koliko košta doći od Davao do Eastern Samar?

let karata za rutu Davao - Eastern Samar će vas koštati oko USD 186.42. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između Davao i Eastern Samar?

  • 31 s Let od Davao do Eastern Samar počevši od 05:20 Davao Airport do 21:25 Davao Airport

Korisni savjeti za putovanje između Davao i Eastern Samar od strane let

Da biste došli od Davao do Eastern Samar vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Koliko putnika odluči doći od Davao do Eastern Samar putem let?

Prodali smo let karti 546 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji Davao – Eastern Samar

  • Letovi
    $ 76.10
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Davao – Eastern Samar

Najjeftiniji prijevoz77 USD
Najbrži prijevoz2h 25m
Najraniji polazak5:20 凌晨
Najkasniji polazak9:25 晚上
Broj dnevnih polazaka31
Udaljenost2055 kilometara
Prijevoznici