Compton – St Catharines

Compton – St Catharines

Compton
St Catharines
čet, 24. ruj
+ Dodaj povratak
2 putnika
Tražimo najbolje rute za vas – skoro smo gotovi!
Poredaj prema
Filtri
Vrijeme polaska
Vrsta prijevoza
Polazište
Odredište
Mogućnosti rezervacije
Cijena
Vrijeme dolaska
Prijevoznici
 
 
 
 
 

Kako doći od Compton do St Catharines

Putovanje između Compton i St Catharines moguće je putem let. Trenutno je to jedina dostupna opcija za ovu rutu.

Koliko je Compton udaljeno od St Catharines?

Putovanje kopnom udaljenost između Compton i St Catharines je 5313 km, dok je oko 5313 km zračne linije.

Koliko je potrebno da stignete od Compton do St Catharines?

Putujući let između Compton i St Catharines, očekujte da ćete potrošiti oko 28 sati.

Koliko košta doći od Compton do St Catharines?

let karata za rutu Compton - St Catharines će vas koštati oko USD 2,322.44. Kako biste osigurali najbolju cijenu, kupite karte unaprijed.

Koliko putovanja dnevno ima između Compton i St Catharines?

Letovi od Compton do St Catharines se obavljaju 113 puta dnevno.

Korisni savjeti za putovanje između Compton i St Catharines od strane let

Da biste došli od Compton do St Catharines vaš je izbor ograničen na jednu opciju prijevoza, ali to ne znači da ne možete učiniti svoje putovanje što ugodnijim. Provjerite naše jednostavne savjete kako biste izbjegli razočaranje tijekom putovanja.

Letovi

Korisni savjeti za putnike koji koriste prijevoz zrakoplovom:

  • Imajte na umu da neke od zračnih tvrtki mogu imati ograničenja u pogledu težine predane prtljage ili zahtijevati doplatu za prijavu, odabir sjedala ili prijevoz prevelike prtljage.
  • Ne zaboravite izračunati vrijeme koje ćete potrošiti na dolazak i odlazak iz zračnih luka, kao i vrijeme čekanja prije vašeg leta, prolazak kroz graničnu kontrolu u slučaju međunarodnog leta i vraćanje vaše predane prtljage.
  • U određenim slučajevima svi ovi postupci mogu dodati najmanje 5 sati vašem ukupnom vremenu putovanja.

Avioprijevoznici koji lete između Compton i St Catharines

Southwest Airlines, United Airlines.

Koliko putnika odluči doći od Compton do St Catharines putem let?

Prodali smo let karti 594 putnicima. Neki od njih su ostavili recenzije o svom putovanju iznad na ovoj stranici. Provjerite recenzije putnika kako biste se pripremili. Oni su uvijek najkorisniji i najpouzdaniji izvor informacija.

Prijevoz na relaciji Compton – St Catharines

  • Letovi
    $ 250
  • Vlakovi nisu dostupni
  • Autobusi nisu dostupni
  • Trajekti nisu dostupni
  • Taksiji nisu dostupni
  • Kombiji nisu dostupni

Činjenice o prijevozu na relaciji Compton – St Catharines

Najjeftiniji prijevoz250 USD
Najbrži prijevoz6h 15m
Najraniji polazak12:20 AM
Najkasniji polazak11:50 PM
Broj dnevnih polazaka113
Udaljenost5313 kilometara
PrijevozniciSouthwest Airlines, United Airlines