Samarkand konumundan Van Turkey konumuna

Samarkand konumundan Van Turkey konumuna

Samarkand
Van Turkey
28 Eyl Pzt
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Samarkand'dan Van Turkey'ya nasıl gidilir?

Samarkand ve Van Turkey arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Samarkand ile Van Turkey arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Samarkand ile Van Turkey arasındaki mesafe 9917 km iken kuş uçuşu yaklaşık 9917 km'dir.

Samarkand şehrinden Van Turkey şehrine gitmek ne kadar sürer?

Samarkand ve Van Turkey arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 32 saat harcamayı bekleyin.

Samarkand şehrinden Van Turkey şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Samarkand - Van Turkey rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 1,059.16 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Samarkand ve Van Turkey arasında günde kaç sefer var?

  • Uçuş ile seferler Samarkand ve Van Turkey arasında Samarkand Airport durağından 05:40 saatinden itibaren başlar Samarkand Airport durağına 05:40 saatine kadar devam eder.

uçuş ile Samarkand ve Van Turkey arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Samarkand şehrinden Van Turkey şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Kaç gezgin Samarkand konumundan Van Turkey konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

516 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Samarkand konumundan Van Turkey konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 819.76
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Samarkand şehrinden Van Turkey şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$820
En hızlı Transfer11s 40d
En erken Kalkış5:40 AM
En son Kalkış5:40 AM
Günlük Kalkışlar3
Mesafe9917 kilometre
Ulaşım ŞirketleriTurkish Airlines