La Ceja konumundan Bello konumuna

La Ceja konumundan Bello konumuna

La Ceja
Bello
30 Eyl Çar
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

La Ceja'dan Bello'ya nasıl gidilir?

La Ceja ve Bello arasında seyahat etmek minibüs ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

La Ceja ile Bello arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken La Ceja ile Bello arasındaki mesafe 34 km iken kuş uçuşu yaklaşık 34 km'dir.

La Ceja şehrinden Bello şehrine gitmek ne kadar sürer?

La Ceja ve Bello arasında minibüs ile seyahat ederken, yaklaşık 4 saat harcamayı bekleyin.

La Ceja şehrinden Bello şehrine gitmenin maliyeti nedir?

La Ceja - Bello rotası için minibüs biletleri, yaklaşık USD 38.21 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

La Ceja ve Bello arasında günde kaç sefer var?

La Ceja konumundan Bello konumuna minibüsler gün içinde hareket eder - günde ortalama 28 sefer vardır.

minibüs ile La Ceja ve Bello arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

La Ceja şehrinden Bello şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Kamyonet

Minibüsle seyahat edenler için faydalı ipuçları:

  • Büyük bagajla minibüsle seyahat ederken bavulunuz veya sırt çantanız için ayrı bir koltuk satın almak iyi bir fikirdir.
  • Bir minibüste geniş bir bagaj bölmesi olmasını beklemeyin - aslında hiç yoktur ve ne yazık ki yolcu arkadaşlarınız ayaklarının altına sıkışmış bagajınızı takdir etmeyeceklerdir.
  • En iyi koltuklar, daha fazla diz mesafesi sağladıkları için sürgülü kapının hemen yanındaki ve sürücü koltuğunun arkasındaki sıradaki ilk koltuklardır.

La Ceja ve Bello arasında minibüs işleten şirketler

Destino Colombia, Pipetoures.

Kaç gezgin La Ceja konumundan Bello konumuna minibüs ile gitmeyi seçiyor?

593 yolcularımıza minibüs biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

La Ceja konumundan Bello konumuna ulaşım

  • Minibüsler
    $ 18.95
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Uçuşlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil

La Ceja şehrinden Bello şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$19
En hızlı Transfer40d
En erken Kalkış12:00 凌晨
En son Kalkış11:00 晚上
Günlük Kalkışlar28
Mesafe34 kilometre
Ulaşım ŞirketleriDestino Colombia, Pipetoures