Gurgaon konumundan Diani Beach konumuna

Gurgaon konumundan Diani Beach konumuna

Gurgaon
Diani Beach
30 Eyl Çar
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Gurgaon'dan Diani Beach'ya nasıl gidilir?

Gurgaon ve Diani Beach arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Gurgaon ile Diani Beach arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Gurgaon ile Diani Beach arasındaki mesafe 9138 km iken kuş uçuşu yaklaşık 9138 km'dir.

Gurgaon şehrinden Diani Beach şehrine gitmek ne kadar sürer?

Gurgaon ve Diani Beach arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 31 saat harcamayı bekleyin.

Gurgaon şehrinden Diani Beach şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Gurgaon - Diani Beach rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 600.05 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Gurgaon ve Diani Beach arasında günde kaç sefer var?

  • Uçuş ile seferler Gurgaon ve Diani Beach arasında Delhi Airport durağından 07:45 saatinden itibaren başlar Delhi Airport durağına 18:45 saatine kadar devam eder.

uçuş ile Gurgaon ve Diani Beach arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Gurgaon şehrinden Diani Beach şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Kaç gezgin Gurgaon konumundan Diani Beach konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

593 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Gurgaon konumundan Diani Beach konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 553.47
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Gurgaon şehrinden Diani Beach şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$554
En hızlı Transfer10s 45d
En erken Kalkış7:45 AM
En son Kalkış6:45 PM
Günlük Kalkışlar3
Mesafe9138 kilometre
Ulaşım ŞirketleriEthiopian Airlines, Kenya Airways, SpiceJet