Dubai konumundan As Sib konumuna

Dubai konumundan As Sib konumuna

Dubai
As Sib
28 Eki Çar
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

Dubai'dan As Sib'ya nasıl gidilir?

Dubai ve As Sib arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Dubai ile As Sib arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Dubai ile As Sib arasındaki mesafe 851 km iken kuş uçuşu yaklaşık 851 km'dir.

Dubai şehrinden As Sib şehrine gitmek ne kadar sürer?

Dubai ve As Sib arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 2 saat harcamayı bekleyin.

Dubai şehrinden As Sib şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Dubai - As Sib rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 619.62 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Dubai ve As Sib arasında günde kaç sefer var?

Dubai konumundan As Sib konumuna uçuşlar günde 12 kez gerçekleştirilir.

uçuş ile Dubai ve As Sib arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Dubai şehrinden As Sib şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Uçuşlar

Uçak yolcuları için faydalı ipuçları:

  • Bazı havayollarının kayıtlı bagaj ağırlığı konusunda kısıtlamaları olabileceğini veya check-in, koltuk seçimi veya büyük bagajların taşınması için ekstra ödeme gerektirebileceğini unutmayın.
  • Havaalanlarına gidiş-dönüş için harcayacağınız süreyi, uçuşunuzdan önceki bekleme sürenizi, uluslararası bir uçuş olması durumunda gümrükten geçme ve kayıtlı bagajınızı teslim alma sürelerini hesaplamayı unutmayın.
  • Bazı durumlarda, tüm bu işlemler toplam seyahat sürenize en az 5 saat ekleyebilir.

Dubai ve As Sib arasında uçuş yapan havayolları

Air Arabia, Emirates, FlyDubai, Oman Air, SalamAir, Turkish Airlines.

Kaç gezgin Dubai konumundan As Sib konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

561 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Dubai konumundan As Sib konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 102.38
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Dubai şehrinden As Sib şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$103
En hızlı Transfer1s
En erken Kalkış2:15 AM
En son Kalkış10:45 PM
Günlük Kalkışlar12
Mesafe851 kilometre
Ulaşım ŞirketleriAir Arabia, Emirates, FlyDubai, Oman Air, SalamAir, Turkish Airlines