Aklan konumundan Da Nang konumuna

Aklan konumundan Da Nang konumuna

Aklan
Da Nang
28 Eyl Pzt
+ Dönüş ekle
2 gezgin
Sizin için en iyi rotaları buluyoruz. Neredeyse hazır!
Sıralama ölçütü
Filtreler
Kalkış saati
Taşıma türü
Hareket istasyonu
Varış istasyonu
Rezervasyon Olanakları
Fiyat
Varış saati
Operatörler
 
 
 
 
 

'dan 'ye Tarife

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
Cebu Pacific
Ekonomi
09:50
22:30
$349,39
Flight
Cebu Pacific
Ekonomi
11:00
22:30
$361,34
Flight
Cebu Pacific
Ekonomi
12:05
22:30
$349,96

Aklan'dan Da Nang'ya nasıl gidilir?

Aklan ve Da Nang arasında seyahat etmek uçuş ile mümkündür. Şu anda bu rota için mevcut olan tek seçenek bu.

Aklan ile Da Nang arasındaki mesafe ne kadar?

Karadan seyahat ederken Aklan ile Da Nang arasındaki mesafe 8855 km iken kuş uçuşu yaklaşık 8855 km'dir.

Aklan şehrinden Da Nang şehrine gitmek ne kadar sürer?

Aklan ve Da Nang arasında uçuş ile seyahat ederken, yaklaşık 13 saat harcamayı bekleyin.

Aklan şehrinden Da Nang şehrine gitmenin maliyeti nedir?

Aklan - Da Nang rotası için uçuş biletleri, yaklaşık USD 338.99 fiyatına mal olacak. En iyi fiyatı sağlamak için önceden bilet satın alın.

Aklan ve Da Nang arasında günde kaç sefer var?

  • Uçuş ile seferler Aklan ve Da Nang arasında Caticlan Airport durağından 09:50 saatinden itibaren başlar Caticlan Airport durağına 12:05 saatine kadar devam eder.

uçuş ile Aklan ve Da Nang arasında seyahat etmek için faydalı ipuçları

Aklan şehrinden Da Nang şehrine gitmek için seçiminiz tek bir ulaşım seçeneğiyle sınırlıdır ancak bu, seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Seyahatiniz sırasında hayal kırıklığı yaşamamak için basit ipuçlarımıza göz atın.

Kaç gezgin Aklan konumundan Da Nang konumuna uçuş ile gitmeyi seçiyor?

538 yolcularımıza uçuş biletleri sattık. Bazıları bu sayfanın yukarısında seyahatleri hakkında yorum bıraktı. Hazırlanmak için gezginlerin yorumlarına göz atın. Her zaman en yararlı ve güvenilir bilgi kaynağıdırlar.

Aklan konumundan Da Nang konumuna ulaşım

  • Uçuşlar
    $ 327.78
  • Trenler mevcut değil
  • Otobüsler mevcut değil
  • Feribotlar mevcut değil
  • Taksiler mevcut değil
  • Minibüsler mevcut değil

Aklan şehrinden Da Nang şehrine transfer hakkında bilgiler

En ucuz Transfer$328
En hızlı Transfer10s 25d
En erken Kalkış9:50 AM
En son Kalkış12:05 PM
Günlük Kalkışlar3
Mesafe8855 kilometre
Ulaşım Şirketleri