Tlalnepantla
Stacja początkowa | Stacja docelowa | Wylot | Przybycie |
Tlalnepantla | Puebla Central | 06:30 | 06:33 |
Tlalnepantla | Central de Autobuses de Veracruz CAVE | 07:15 | 07:21 |
Tlalnepantla | Central de Autobuses de Oaxaca | 09:30 | 09:38 |
Tlalnepantla | Nochixtlan Porfirio Diaz | 09:30 | 09:36 |
Tlalnepantla | Central de Autobuses de Xalapa | 09:45 | 09:50 |
Tlalnepantla | Central de Autobuses de Pachuca | 11:00 | 11:02 |
Tlalnepantla | Tecolutla | 13:00 | 13:06 |
Tlalnepantla | Central de Autobuses de Veracruz CAVE | 16:45 | 16:51 |
Tlalnepantla | Central de Autobuses de Veracruz CAVE | 23:30 | 23:36 |
Rodzaj | Imię | km |
bus | Cuautitlan Izcalli Avenida del Parque | 6.6 |
bus | Mexico City | 6.9 |
bus | Mexico City Politecnico | 7.7 |
bus | Naucalpan de Juarez Cuatro Caminos | 9.1 |
bus | Central de Autobuses del Norte | 10.2 |