Z Rijad do Al Ahsa

Z Rijad do Al Ahsa

Rijad
Al Ahsa
pt., 23 paź
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Rijad – : rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Bus
SAT
Standard
08:00
13:00
22,00 USD
Bus
SAT
Standard
12:00
17:00
22,00 USD
Bus
SAT
Standard
15:00
20:00
22,00 USD
Bus
SAT
Standard
19:00
00:00
22,00 USD
Bus
SAT
Standard
23:00
04:00
22,00 USD

Jak dostać się z Rijad do Al Ahsa

Podróż z Rijad do Al Ahsa jest możliwa dzięki lot. W tej chwili jest to jedyna dostępna opcja dla tej trasy.

Jak daleko jest z Rijad do Al Ahsa?

Podróżując drogą lądową, odległość między Rijad a Al Ahsa wynosi 10413 km, podczas gdy w linii prostej jest to około 10413 km.

Ile czasu zajmuje dostanie się z Rijad do Al Ahsa?

Podróż lot pomiędzy Rijad a Al Ahsa, powinna zająć około 13 godz.

Ile kosztuje podróż z Rijad do Al Ahsa?

Bilety lot Rijad - Al Ahsa będą kosztować Cię około USD 158.36. Aby zapewnić sobie najlepszą cenę, kup bilety z wyprzedzeniem.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Rijad a Al Ahsa?

  • 2 lot z Rijad do Al Ahsa wyruszają od 23:10 Riyadh Airport do 23:40 Riyadh Airport

Przydatne wskazówki dotyczące podróżowania między Rijad a Al Ahsa lot

Aby dostać się z Rijad do Al Ahsa, Twój wybór jest ograniczony do jednej opcji transportu, ale nie oznacza to, że nie możesz zapewnić sobie jak największego komfortu podczas podróży. Sprawdź nasze proste wskazówki, aby uniknąć rozczarowania drogą.

Ilu podróżnych wybrało podróż z Rijad do Al Ahsa lot?

Sprzedaliśmy naszym pasażerom 531 bilety lot. Niektórzy z nich zostawili opinie na temat swojej podróży na naszej stronie. Sprawdź recenzje podróżnych, aby się przygotować. Są one zawsze najbardziej użytecznym i niezawodnym źródłem informacji.

Transport z Rijad do Al Ahsa

  • Loty
    $ 158.40
  • Pociągi jest niedostępny
  • Autobusy jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Rijad do Al Ahsa

Najtańszy środek transportu159 USD
Najszybszy środek transportu12godz. i 15m
Najwcześniejsza podróż11:10 PM
Ostatnia podróż11:40 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia2
Odległość10413 km
Firmy transportoweFlyadeal