Z Maputo do Dar es Salaam

Z Maputo do Dar es Salaam

Maputo
Dar es Salaam
śr., 28 paź
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Maputo – Dar es Salaam: rozkład jazdy

TypeOperatorClassDeparture TimeArrival TimePriceRating
Flight
South African Airways
Economy
06:55
01:25
353,99 USD
Flight
LAM Mozambique Airlines
Economy
06:55
01:30
404,96 USD
Flight
Airlink
Economy
07:20
01:30
431,85 USD
Flight
Airlink
Economy
07:20
13:10
540,19 USD
Flight
Airlink
Economy
09:55
01:30
431,85 USD
Flight
Airlink
Economy
09:55
01:30
402,74 USD
Flight
Ethiopian Airlines
Economy
14:25
02:10
470,69 USD
Flight
Airlink
Economy
15:45
01:30
521,32 USD
Flight
South African Airways
Economy
17:35
01:25
343,91 USD

Jak dostać się z Maputo do Dar es Salaam

Podróż z Maputo do Dar es Salaam jest możliwa dzięki lot. W tej chwili jest to jedyna dostępna opcja dla tej trasy.

Jak daleko jest z Maputo do Dar es Salaam?

Podróżując drogą lądową, odległość między Maputo a Dar es Salaam wynosi 6730 km, podczas gdy w linii prostej jest to około 6730 km.

Ile czasu zajmuje dostanie się z Maputo do Dar es Salaam?

Podróż lot pomiędzy Maputo a Dar es Salaam, powinna zająć około 28 godz.

Ile kosztuje podróż z Maputo do Dar es Salaam?

Bilety lot Maputo - Dar es Salaam będą kosztować Cię około USD 822.77. Aby zapewnić sobie najlepszą cenę, kup bilety z wyprzedzeniem.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Maputo a Dar es Salaam?

  • 10 lot z Maputo do Dar es Salaam wyruszają od 06:55 Maputo Airport do 17:35 Maputo Airport

Przydatne wskazówki dotyczące podróżowania między Maputo a Dar es Salaam lot

Aby dostać się z Maputo do Dar es Salaam, Twój wybór jest ograniczony do jednej opcji transportu, ale nie oznacza to, że nie możesz zapewnić sobie jak największego komfortu podczas podróży. Sprawdź nasze proste wskazówki, aby uniknąć rozczarowania drogą.

Ilu podróżnych wybrało podróż z Maputo do Dar es Salaam lot?

Sprzedaliśmy naszym pasażerom 538 bilety lot. Niektórzy z nich zostawili opinie na temat swojej podróży na naszej stronie. Sprawdź recenzje podróżnych, aby się przygotować. Są one zawsze najbardziej użytecznym i niezawodnym źródłem informacji.

Transport z Maputo do Dar es Salaam

  • Loty
    $ 413.59
  • Pociągi jest niedostępny
  • Autobusy jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Maputo do Dar es Salaam

Najtańszy środek transportu414 USD
Najszybszy środek transportu7godz. i 55m
Najwcześniejsza podróż6:55 午前
Ostatnia podróż5:35 午後
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia10
Odległość6730 km
Firmy transportoweAirlink, Ethiopian Airlines, South African Airways