Z Chauri Chaura do Borivali

Z Chauri Chaura do Borivali

Chauri Chaura
Borivali
pon., 28 wrz
+ Dodaj powrót
2 podróżni
Szukamy dla Ciebie najlepszych tras. Są one prawie gotowe!
Sortuj po
Filtry
Czas odjazdu
Rodzaj transportu
Stacja odjazdu
Stacja docelowa
Możliwości rezerwacji
Cena
Czas przyjazdu
Operatorzy
 
 
 
 
 

Jak dostać się z Chauri Chaura do Borivali

Podróż z Chauri Chaura do Borivali jest możliwa dzięki lot. W tej chwili jest to jedyna dostępna opcja dla tej trasy.

Jak daleko jest z Chauri Chaura do Borivali?

Podróżując drogą lądową, odległość między Chauri Chaura a Borivali wynosi 2196 km, podczas gdy w linii prostej jest to około 2196 km.

Ile czasu zajmuje dostanie się z Chauri Chaura do Borivali?

Podróż lot pomiędzy Chauri Chaura a Borivali, powinna zająć około 10 godz.

Ile kosztuje podróż z Chauri Chaura do Borivali?

Bilety lot Chauri Chaura - Borivali będą kosztować Cię około USD 177.53. Aby zapewnić sobie najlepszą cenę, kup bilety z wyprzedzeniem.

Ile kursów dziennie odbywa się pomiędzy Chauri Chaura a Borivali?

Loty z Chauri Chaura do Borivali są obsługiwane 2 razy dziennie.

Przydatne wskazówki dotyczące podróżowania między Chauri Chaura a Borivali lot

Aby dostać się z Chauri Chaura do Borivali, Twój wybór jest ograniczony do jednej opcji transportu, ale nie oznacza to, że nie możesz zapewnić sobie jak największego komfortu podczas podróży. Sprawdź nasze proste wskazówki, aby uniknąć rozczarowania drogą.

Loty

Przydatne wskazówki dla podróżujących samolotem:

  • Należy pamiętać, że niektóre linie lotnicze mogą wprowadzać ograniczenia dotyczące wagi bagażu rejestrowanego lub wymagać dodatkowej opłaty za odprawę, wybór miejsc lub przewóz bagażu ponadgabarytowego.
  • Pamiętaj o obliczeniu czasu, jaki spędzisz na dojazdach do i z lotniska, a także o czasie oczekiwania przed lotem i przejściu przez kontrolę paszportową w przypadku lotu międzynarodowego oraz odebraniu bagażu rejestrowanego.
  • W niektórych przypadkach wszystkie te procedury mogą wydłużyć całkowity czas podróży o około 5 godzin.

Linie lotnicze obsługujące trasy między Chauri Chaura a Borivali

IndiGo, SpiceJet.

Ilu podróżnych wybrało podróż z Chauri Chaura do Borivali lot?

Sprzedaliśmy naszym pasażerom 566 bilety lot. Niektórzy z nich zostawili opinie na temat swojej podróży na naszej stronie. Sprawdź recenzje podróżnych, aby się przygotować. Są one zawsze najbardziej użytecznym i niezawodnym źródłem informacji.

Transport z Chauri Chaura do Borivali

  • Loty
    $ 115.11
  • Pociągi jest niedostępny
  • Autobusy jest niedostępny
  • Promy jest niedostępny
  • Taksówki jest niedostępny
  • Minivany jest niedostępny

Co musisz wiedzieć o podróży z Chauri Chaura do Borivali

Najtańszy środek transportu116 USD
Najszybszy środek transportu2godz. i 35m
Najwcześniejsza podróż11:35 AM
Ostatnia podróż6:20 PM
Odjazdy/wyloty w ciągu dnia2
Odległość2196 km
Firmy transportoweIndiGo, SpiceJet