Comallo
Stacja początkowa | Stacja docelowa | Wylot | Przybycie |
Comallo | Terminal de San Carlos de Bariloche | 05:50 | 05:52 |
Comallo | Pilcaniyeu | 06:10 | 06:11 |
Comallo | San Antonio Oeste Bus Station | 22:10 | 22:19 |
Comallo | Viedma | 22:10 | 22:21 |
Comallo | Las Grutas | 22:10 | 22:18 |
Comallo | Maquinchao | 22:10 | 22:13 |
Comallo | Valcheta | 22:10 | 22:17 |
Comallo | Ingeniero Jacobacci | 22:10 | 22:11 |
Comallo | Los Menucos | 22:10 | 22:14 |
Rodzaj | Imię | km |
bus | Subida Comallo | 0.3 |