Vigo ke Moscavide

Vigo ke Moscavide

Vigo
Moscavide
Jum, 25 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Vigo ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Alsa
AC Standard
04:30
13:40
USD 36.82
Bus
Alsa
AC Standard
09:00
15:20
USD 36.82
Bus
Alsa Internacional
Normal
10:45
17:45
USD 71.10
Bus
Alsa Internacional
Normal
10:45
17:45
USD 75.69
Bus
Rede Expressos
Normal
10:45
17:45
USD 71.10
Bus
Rede Expressos
Normal
10:45
17:45
USD 75.69
Bus
Alsa
AC Standard
10:45
17:35
USD 51.73
Bus
Alsa
AC Standard
12:00
19:05
USD 36.82
Bus
Blablacar Bus
AC Standard
13:30
20:45
USD 33.23
Bus
Blablacar Bus
AC Standard
13:30
20:20
USD 33.23
Bus
Alsa Internacional
Normal
13:45
21:00
USD 71.10
Bus
Rede Expressos
Normal
13:45
21:00
USD 71.10
Bus
Alsa
AC Standard
13:45
21:29
USD 37.96
Bus
Alsa
AC Standard
14:45
21:20
USD 47.14
Bus
Rede Expressos
Normal
16:45
22:30
USD 35.55
Bus
Alsa
AC Standard
17:30
03:45
USD 36.82
Bus
Alsa
AC Standard
19:30
03:45
USD 39.11
Bus
Alsa
AC Standard
21:30
03:45
USD 39.11

Bagaimana untuk pergi dari Vigo ke Moscavide

Membuat perjalanan antara Vigo dan Moscavide adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Vigo dari Moscavide?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Vigo dan Moscavide adalah 334 km manakala ia adalah kira-kira 334 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Vigo ke Moscavide?

Membuat perjalanan dengan bas antara Vigo dan Moscavide, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 7 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Vigo ke Moscavide?

bas tiket untuk perjalanan Vigo - Moscavide akan menelan belanja kira-kira USD 84.53. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Vigo dan Moscavide ?

Bas dari Vigo ke Moscavide membuat perjalanan 2 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Vigo dan Moscavide dengan bas

Untuk pergi dari Vigo ke Moscavide pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Vigo dan Moscavide

Alsa Internacional, Rede Expressos.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Vigo ke Moscavide dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 521 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Vigo ke Moscavide

  • Bas
    $ 84.87
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Vigo ke Moscavide

Pengangkutan TermurahUSD 85
Pengangkutan Terpantas6j 40m
Perlepasan Terawal10:45 AM
Perlepasan Terkini10:45 AM
Perlepasan setiap hari2
Jarak334 kilometer
Syarikat PengangkutanAlsa Internacional