Tres Arroyos ke Punta Alta

Tres Arroyos ke Punta Alta

Tres Arroyos
Punta Alta
Rab, 28 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

ke Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Bus
Plusmar
Executive Sleeper
03:00
05:30
USD 17.28
Bus
Jetmar
Executive Sleeper
04:15
06:30
USD 17.28
Bus
Plusmar
Cama Ejecutivo Low Cost
04:45
07:00
USD 17.28
Bus
Plusmar
Cama Ejecutivo Low Cost
05:30
07:45
USD 17.28
Bus
Jetmar
Ranjang Landas Separa
06:35
10:05
USD 15.44
Bus
Plusmar
Promotional Semi Sleeper
10:40
13:05
USD 11.77
Bus
Plusmar
Executive Sleeper
16:30
18:45
USD 17.28
Bus
Plusmar
Ranjang Landas Separa
17:00
19:25
USD 15.44
Bus
CONDOR ESTRELLA
Ranjang Landas Separa
19:20
21:30
USD 15.44
Bus
Via Tac
Standard
21:30
00:10
USD 9.08

Bagaimana untuk pergi dari Tres Arroyos ke Punta Alta

Membuat perjalanan antara Tres Arroyos dan Punta Alta adalah boleh dengan bas. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Tres Arroyos dari Punta Alta?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Tres Arroyos dan Punta Alta adalah 109 km manakala ia adalah kira-kira 109 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Tres Arroyos ke Punta Alta?

Membuat perjalanan dengan bas antara Tres Arroyos dan Punta Alta, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 4 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Tres Arroyos ke Punta Alta?

bas tiket untuk perjalanan Tres Arroyos - Punta Alta akan menelan belanja kira-kira USD 13.91. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Tres Arroyos dan Punta Alta ?

Bas dari Tres Arroyos ke Punta Alta membuat perjalanan 16 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Tres Arroyos dan Punta Alta dengan bas

Untuk pergi dari Tres Arroyos ke Punta Alta pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Bas

Tip berguna untuk pengembara bas:

  • Untuk perjalanan yang lebih selesa, pilih bas yang berkelas tinggi jika boleh. Bas ini biasanya mempunyai kerusi lembut yang boleh dibaringkan dan dilengkapi dengan pendingin hawa dan tandas.
  • Air, snek atau makanan tengah hari mungkin termasuk dalam harga tiket anda.
  • Tidak semua bas mempunyai tandas tetapi jangan risau - mereka selalunya membuat hentian ke tandas ketika dalam perjalanan.

Syarikat yang mengoperasikan laluan bas antara Tres Arroyos dan Punta Alta

Condor Estrella, Jetmar, Plusmar, Via Tac.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Tres Arroyos ke Punta Alta dengan bas?

Kami telah menjual bas tiket kepada 534 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Tres Arroyos ke Punta Alta

  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia