Shenzhen ke Lijiang

Shenzhen ke Lijiang

Shenzhen
Lijiang
Isn, 26 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Shenzhen ke Lijiang Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Flight
China Southern Airlines
Ekonomi
06:45
09:40
USD 288.89
Flight
Shenzhen Airlines
Ekonomi
07:45
09:25
USD 314.09
Flight
Air China
Ekonomi
08:05
15:00
USD 637.64
Flight
China Southern Airlines
Ekonomi
08:30
11:20
USD 288.89
Train
China Railway
Kelas Perniagaan
10:13
18:15
USD 367.25
Flight
China Eastern Airlines
Ekonomi
12:25
09:25
USD 493.88
Flight
China Eastern Airlines
Ekonomi
13:25
09:25
USD 496.74
Flight
Juneyao Airlines
Ekonomi
14:30
21:20
USD 625.46
Flight
Air China
Ekonomi
15:10
08:25
USD 643.54
Flight
Shenzhen Airlines
Ekonomi
15:50
09:25
USD 369.52
Flight
Air China
Ekonomi
16:25
08:25
USD 643.54
Flight
Air China
Ekonomi
16:50
20:00
USD 374.00
Flight
Air China
Ekonomi
17:10
20:00
USD 375.67
Flight
China Eastern Airlines
Ekonomi
17:50
09:25
USD 496.74
Flight
Air China
Ekonomi
18:30
08:25
USD 623.59
Flight
Sichuan Airlines
Ekonomi
19:55
22:55
USD 372.18
Flight
Air China
Ekonomi
20:25
08:30
USD 623.59
Flight
Air China
Ekonomi
21:30
08:25
USD 623.59
Flight
Air China
Ekonomi
22:20
08:55
USD 442.77

Bagaimana caranya dari Shenzhen ke Lijiang

Perjalanan antara Shenzhen dan Lijiang berlaku dengan adanya Penerbangan dan kereta api. Penerbangan menjaminkan perjalanan terpantas. Kereta api merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 382.97 jika anda menaiki Kereta api; untuk penjimatan, pilih penerbangan yang berharga USD 161.74.

Sejauh manakah Shenzhen dari Lijiang?

Jarak antara Shenzhen dan Lijiang adalah 415 km manakala jarak penerbangan adalah 2267 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Shenzhen ke Lijiang?

Ia boleh mengambil masa antara 3 hingga 9 jam untuk perjalanan antara Shenzhen ke Lijiang bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Penerbangan merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Shenzhen dan Lijiang. Penerbangan akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 2j 40m. Kereta api mengambil masa yang lebih lama kira-kira 8j 17m untuk sampai ke Lijiang.

Berapakah kos dari Shenzhen ke Lijiang?

Perjalanan antara Shenzhen dan Lijiang adalah semurah USD 161.74 jika anda memilih penerbangan Shenzhen Airlines dan semahal USD 382.97 jika anda membeli tiket Kereta api China Railway (中国铁路). Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Shenzhen dan Lijiang?

  • 6 dari Shenzhen ke Lijiang bermula dari 06:50 Shenzhen Baoan Airport sehingga 07:00 Shenzhen Baoan Airport
  • 2 dari Shenzhen ke Lijiang bermula dari 09:56 Shenzhen North sehingga 09:56 Shenzhen North

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Shenzhen ke Lijiang.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Kapal terbang

Kapal terbang adalah cara yang terpantas dan lazimnya yang termahal untuk perjalanan dari Shenzhen ke Lijiang, tetapi dengan nasib yang baik, anda boleh mendapat tawaran yang sangat baik serendah USD 161.72.  
Perkara sebagai peringatan: Harap maklum bahawa terdapat beberapa penerbangan yang mempunyai had berat bagasi berdaftar atau perlu membayar lebih untuk daftar masuk, memilih tempat duduk atau pengangkutan bagi bagasi besar.
Jika anda memilih untuk menaiki kapal terbang, sila kira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang serta masa menunggu sebelum penerbangan anda, perjalanan sepanjang di imigresen untuk penerbangan antarabangsa dan masa untuk mendapatkan bagasi berdaftar anda.
Dalam kes tertentu, semua prosedur ini boleh mengambil masa tidak kurang daripada 5 jam dari jumlah masa perjalanan anda.

Penerbangan melalui Shenzhen ke Lijiang

Air China, Juneyao Airlines, Kunming Airlines, Shandong Airlines, Shenzhen Airlines

Kereta api

Kereta api sentiasa menjadi pilihan terbaik untuk perjalanan jauh terutamanya jika anda memilih untuk tidur di gerabak tempat tidur yang akan memberikan anda peluang untuk tidur lena di sepanjang perjalanan. Untuk merasai pengalaman hebat perjalanan kereta api anda, pilih kelas tiket anda dengan bijak.
Harap maklum bahawa terdapat gerabak berhawa dingin dan kipas sahaja; gerabak peribadi untuk 2 atau 4 orang; tempat duduk keras dan empuk.
Walaupun kelas teratas memberikan perjalanan yang lebih lancar, biasanya tempat tidur kelas kedua berhawa dingin atau kipas sahaja juga menjadi satu alternatif yang menjimatkan.

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Shenzhen ke Lijiang?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Penerbangan yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% membuat keputusan untuk terbang

Pengangkutan dari Shenzhen ke Lijiang

Fakta tentang pengangkutan dari Shenzhen ke Lijiang

Pengangkutan TermurahUSD 162
Pengangkutan Terpantas2j 40m
Perlepasan Terawal6:50 午前
Perlepasan Terkini9:56 午前
Perlepasan setiap hari8
Jarak415 kilometer
Syarikat PengangkutanAir China, Juneyao Airlines, Kunming Airlines, Shandong Airlines, Shenzhen Airlines