Riyadh ke Dubai

Riyadh ke Dubai

Riyadh
Dubai
Ahd, 27 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Riyadh ke Dubai Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
Daytrip private transfer with English speaking driver
Minivan 7 orang
Any time
+10h 40m
USD 1,304.00
Flight
Flynas
Ekonomi
00:20
10:15
USD 125.98
Flight
Flynas
Ekonomi
00:40
10:15
USD 165.77
Flight
Saudi Arabian Airlines
Ekonomi
01:00
05:40
USD 1,891.88
Flight
Qatar Airways
Ekonomi
01:20
19:55
USD 888.92
Flight
Flynas
Ekonomi
01:50
03:55
USD 79.70
Flight
Flynas
Ekonomi
02:10
04:15
USD 68.31
Flight
FlyDubai
Ekonomi
02:30
04:25
USD 249.34
Flight
Ajet
Ekonomi
02:50
01:30
USD 464.08
Flight
Flynas
Ekonomi
03:10
05:10
USD 96.78
Flight
Flynas
Ekonomi
03:30
10:15
USD 187.99
Flight
Emirates
Ekonomi
03:55
05:55
USD 212.91
Flight
Qatar Airways
Ekonomi
04:35
10:40
USD 221.04
Flight
Qatar Airways
Ekonomi
05:00
10:40
USD 335.02
Flight
Flynas
Ekonomi
05:20
07:25
USD 76.28
Flight
Gulf Air
Ekonomi
05:50
17:10
USD 185.34
Flight
FlyDubai
Ekonomi
06:10
08:00
USD 95.64
Flight
Saudi Arabian Airlines
Ekonomi
06:30
08:25
USD 353.76
Flight
Gulf Air
Ekonomi
07:00
02:35
USD 152.94
Flight
Jazeera Airways
Ekonomi
07:25
15:00
USD 195.23

Bagaimana caranya dari Riyadh ke Dubai

Perjalanan antara Riyadh dan Dubai berlaku dengan adanya Penerbangan dan bas. Penerbangan menjaminkan perjalanan terpantas. Penerbangan merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 551.84 jika anda menaiki Penerbangan; untuk penjimatan, pilih penerbangan yang berharga USD 58.46.

Sejauh manakah Riyadh dari Dubai?

Jarak antara Riyadh dan Dubai adalah 1630 km manakala jarak penerbangan adalah 1630 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Riyadh ke Dubai?

Ia boleh mengambil masa antara 2 hingga 26 jam untuk perjalanan antara Riyadh ke Dubai bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Penerbangan merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Riyadh dan Dubai. Penerbangan akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 1j 55m. Penerbangan mengambil masa yang lebih lama kira-kira h 1j 25m untuk sampai ke Dubai.

Berapakah kos dari Riyadh ke Dubai?

Perjalanan antara Riyadh dan Dubai adalah semurah USD 58.46 jika anda memilih penerbangan Saudi Arabian Airlines dan semahal USD 551.84 jika anda membeli tiket Penerbangan Qatar Airways. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Riyadh dan Dubai?

  • 136 dari Riyadh ke Dubai bermula dari 02:40 Riyadh Airport sehingga 23:25 Riyadh Airport

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Riyadh ke Dubai.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Kapal terbang

Kapal terbang adalah cara yang terpantas dan lazimnya yang termahal untuk perjalanan dari Riyadh ke Dubai, tetapi dengan nasib yang baik, anda boleh mendapat tawaran yang sangat baik serendah USD 58.56.  
Perkara sebagai peringatan: Harap maklum bahawa terdapat beberapa penerbangan yang mempunyai had berat bagasi berdaftar atau perlu membayar lebih untuk daftar masuk, memilih tempat duduk atau pengangkutan bagi bagasi besar.
Jika anda memilih untuk menaiki kapal terbang, sila kira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang serta masa menunggu sebelum penerbangan anda, perjalanan sepanjang di imigresen untuk penerbangan antarabangsa dan masa untuk mendapatkan bagasi berdaftar anda.
Dalam kes tertentu, semua prosedur ini boleh mengambil masa tidak kurang daripada 5 jam dari jumlah masa perjalanan anda.

Penerbangan melalui Riyadh ke Dubai

Air Arabia, Air Arabia, Air Arabia, Egyptair, Emirates, Emirates, Flyadeal, Flyadeal, Flyadeal, FlyDubai, FlyDubai, FlyDubai, FlyDubai, Flynas, Flynas, Flynas, Gulf Air, Qatar Airways, Riyadh Air, Riyadh Air, SalamAir, Saudi Arabian Airlines, Saudi Arabian Airlines

Bas

Perjalanan dari Riyadh ke Dubai melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Riyadh dan Dubai

Al Buraq Land Transport, Darb El Aman, Sahood Transport, Saptco, SAT, SAT Trans Bus

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Riyadh ke Dubai?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 90% memilih bas
  • 10% membuat keputusan untuk terbang

Pengangkutan dari Riyadh ke Dubai

Fakta tentang pengangkutan dari Riyadh ke Dubai

Pengangkutan TermurahUSD 42
Pengangkutan Terpantas1j 55m
Perlepasan Terawal2:40 AM
Perlepasan Terkini11:25 PM
Perlepasan setiap hari136
Jarak1630 kilometer
Syarikat PengangkutanAir Arabia, Air Arabia, Air Arabia, Al Buraq Land Transport, Darb El Aman, Egyptair, Emirates, Emirates, Flyadeal, Flyadeal, Flyadeal, FlyDubai, FlyDubai, FlyDubai, FlyDubai, Flynas, Flynas, Flynas, Gulf Air, Qatar Airways, Riyadh Air, Riyadh Air, Sahood Transport, SalamAir, Saptco, SAT, SAT Trans Bus, Saudi Arabian Airlines, Saudi Arabian Airlines