Osaka ke Universal City

Osaka ke Universal City

Osaka
Universal City
Kha, 24 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana caranya dari Osaka ke Universal City

Perjalanan antara Osaka dan Universal City berlaku dengan adanya Feri dan kereta api. Feri menjaminkan perjalanan terpantas. Kereta api merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 17.90 jika anda menaiki Kereta api; untuk penjimatan, pilih kereta api yang berharga USD 17.90.

Sejauh manakah Osaka dari Universal City?

Jarak antara Osaka dan Universal City adalah 9 km manakala jarak penerbangan adalah 9 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Osaka ke Universal City?

Ia boleh mengambil masa antara 1 hingga 1 jam untuk perjalanan antara Osaka ke Universal City bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Feri merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Osaka dan Universal City. Feri akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 10m. Kereta api mengambil masa yang lebih lama kira-kira 15m untuk sampai ke Universal City.

Berapakah kos dari Osaka ke Universal City?

Perjalanan antara Osaka dan Universal City adalah semurah USD 17.90 jika anda memilih kereta api Japan Railways West dan semahal USD 17.90 jika anda membeli tiket Kereta api Japan Railways West. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Osaka dan Universal City?

  • 9 dari Osaka ke Universal City bermula dari 06:00 Osaka sehingga 06:00 Osaka

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Osaka ke Universal City.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Feri

Feri mungkin satu pengalaman yang memenatkan terutamanya jika anda cenderung untuk mabuk laut dan selalunya bukanlah pilihan termurah tetapi ia selalunya memberikan satu perjalanan yang indah.
Perkara untuk peringatan: Perjalanan feri mungkin dibatalkan kerana ombak besar di laut.

Syarikat feri yang mengendali laluan antara Osaka dan Universal City

Captain Line

Kereta api

Kereta api sentiasa menjadi pilihan terbaik untuk perjalanan jauh terutamanya jika anda memilih untuk tidur di gerabak tempat tidur yang akan memberikan anda peluang untuk tidur lena di sepanjang perjalanan. Untuk merasai pengalaman hebat perjalanan kereta api anda, pilih kelas tiket anda dengan bijak.
Harap maklum bahawa terdapat gerabak berhawa dingin dan kipas sahaja; gerabak peribadi untuk 2 atau 4 orang; tempat duduk keras dan empuk.
Walaupun kelas teratas memberikan perjalanan yang lebih lancar, biasanya tempat tidur kelas kedua berhawa dingin atau kipas sahaja juga menjadi satu alternatif yang menjimatkan.

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Osaka ke Universal City?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Kereta api yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% mengambil kereta api

Pengangkutan dari Osaka ke Universal City

Fakta tentang pengangkutan dari Osaka ke Universal City

Pengangkutan TermurahUSD 8
Pengangkutan Terpantas10m
Perlepasan Terawal6:00 AM
Perlepasan Terkini6:00 PM
Perlepasan setiap hari9
Jarak9 kilometer
Syarikat PengangkutanCaptain Line, Japan Railways West