Odra ke Murter

Odra ke Murter

Odra
Murter
Sab, 26 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana caranya dari Odra ke Murter

Perjalanan antara Odra dan Murter berlaku dengan adanya Bas dan teksi. Teksi menjaminkan perjalanan terpantas. Bas merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 785.12 jika anda menaiki teksi; untuk penjimatan, pilih bas yang berharga USD 26.18.

Sejauh manakah Odra dari Murter?

Jarak antara Odra dan Murter adalah 163 km manakala jarak penerbangan adalah 163 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Odra ke Murter?

Ia boleh mengambil masa antara 4 hingga 5 jam untuk perjalanan antara Odra ke Murter bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Teksi merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Odra dan Murter. Teksi akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 3j 15m. Bas mengambil masa yang lebih lama kira-kira 4j 58m untuk sampai ke Murter.

Berapakah kos dari Odra ke Murter?

Perjalanan antara Odra dan Murter adalah semurah USD 26.18 jika anda memilih bas Cazmatrans Promet dan semahal USD 785.12 jika anda membeli tiket teksi Daytrip private transfer with English speaking driver. Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Odra dan Murter?

  • 4 dari Odra ke Murter bermula dari 08:00 Zagreb Bus Station sehingga 08:00 Zagreb Bus Station
  • 8 dari Odra ke Murter bermula dari 00:00 Zagreb Airport sehingga 00:00 Zagreb Airport

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Odra ke Murter.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Bas

Perjalanan dari Odra ke Murter melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Odra dan Murter

Cazmatrans Promet, Samoborcek EU Grupa

Teksi

Sesetengah pengembara menimbang teksi sebagai satu pengangkutan darat yang paling mudah kerana masa berlepas yang fleksibel, kemungkinan untuk memilih saiz teksi yang anda perlukan, dan perkhidmatan mudah dari pintu ke pintu.
Perkara untuk peringatan: Jika anda merancang untuk patah balik semasa perjalanan anda, bincanglah perkara tersebut dengan pemandu atau pengendali perkhidmatan teksi terlebih dahulu kerana ia mungkin melibatkan bayaran.

Syarikat sewaan yang mengendali laluan antara Odra dan Murter

Daytrip private transfer with English speaking driver

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Odra ke Murter?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih bas

Pengangkutan dari Odra ke Murter

Fakta tentang pengangkutan dari Odra ke Murter

Pengangkutan TermurahUSD 27
Pengangkutan Terpantas3j 15m
Perlepasan Terawal8:00 AM
Perlepasan Terkini8:00 AM
Perlepasan setiap hari12
Jarak163 kilometer
Syarikat PengangkutanCazmatrans Promet, Samoborcek EU Grupa