Novalja ke Zadar

Novalja ke Zadar

Novalja
Zadar
Sel, 27 Okt
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Ulasan Destinasi Novalja ke Zadar

A
Anonymous
Punctual,safe. Comfortable,what more do you want. Novalja bus station is a bit of a hike from town.20 minutes.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 18 Feb 2025
A
Anonymous
everything ok.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 23 Jun 2024
A
Anonymous
They drove me to a wrong destination. He drives good but…. I got the ticket to Zadar airport , and he drove me to Zadar Central Bus Station. I had to pay an Uber to reach ny real destination. I had no assistance , i asked him and he didn't know how explain me nothing. At the end i almost lost my flight.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 24 Ogo 2023
A
Anonymous
There was an irritating mechanical noise in the front of the bus during the entire trip.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 17 Ogo 2023
A
Anonymous
worst bus service ever. eventually we were able to get to our destination.. We took Antonio tours Pag buses from Zadar airport to Novalja and back. The single trip costs 25€, for a two-hour ride on very old buses with NO AIR CONDITIONING. On the way back, from Novalja to Zadar airport, there was a car accident so we spent 3 hours on a bus packed with people at noon with 36 degrees outside temperature WITHOUT AIR CONDITIONING on the bus. It is not a direct ride: from the airport there is a bus that goes to a bus station and from there you take another bus to Novalja. The drivers were all very gruff and rude, they do not speak English and on the way back, when we were about to miss the plane back to Italy because of the accident on the way to the airport, the drivers did not make the slightest effort to get us to the airport as fast as possible; in fact, they seemed to slow down even more almost out of spite. Very bad experience.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 10 Ogo 2023
A
Anonymous
The driver was unpolite and rude. We came on time. The driver, his unpolitness. I speak a little bit of croatian and he spoke not a word of english. He was also on his phone when he was driving.I have two little boys and I was happy to arrive and leave the bus.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 7 Ogo 2023
A
Anonymous
Great way to get from Novalja to Zadar, on time, clean, smooth trip. On time, comfortable, clean, smooth travel, convenient pick up and drop off locations, bar/cafe service provided.
Dari Novalja ke Zadar, Feri Feri, Jadrolinija (Jadrolinija), 20 Jul 2023
A
Anonymous
The given free wifi.
Dari Novalja ke Zadar, Bas AC Standard, Antonio Tours Pag (Antonio Tours Pag), 27 Jun 2023
4.4
263 ulasan pelanggan
5
26%
4
34%
3
25%
2
15%
1
0%

Novalja ke Zadar Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Taxi
Daytrip private transfer with English speaking driver
Comfort 2 orang
Any time
+1h 17m
USD 310.82
Bus
Autotrans by Arriva
AC Standard
05:29
06:20
USD 10.30
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
05:50
07:35
USD 13.10
  3.8
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
09:00
10:45
USD 13.10
  3.8
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
10:30
12:00
USD 13.10
  3.8
Bus
Autotrans by Arriva
AC Standard
11:23
13:38
USD 18.03
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
11:45
13:35
USD 13.10
  3.8
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
12:15
13:50
USD 13.10
  3.8
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
14:00
15:30
USD 13.10
  3.8
Bus
Autotrans by Arriva
AC Standard
15:01
17:20
USD 18.03
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
16:00
17:45
USD 13.10
  3.8
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
17:50
19:35
USD 13.10
  3.8
Bus
Antonio Tours Pag
AC Standard
20:00
21:30
USD 13.10
  3.8

Bagaimana caranya dari Novalja ke Zadar

Perjalanan antara Novalja dan Zadar berlaku dengan adanya Bas dan teksi. Bas menjaminkan perjalanan terpantas. Bas merupakan pilihan paling lambat. Tiket termahal berharga USD 251.94 jika anda menaiki teksi; untuk penjimatan, pilih bas yang berharga USD 11.09.

Sejauh manakah Novalja dari Zadar?

Jarak antara Novalja dan Zadar adalah 61 km manakala jarak penerbangan adalah 61 km.

Berapa lamakah masa yang diambil dari Novalja ke Zadar?

Ia boleh mengambil masa antara 2 hingga 3 jam untuk perjalanan antara Novalja ke Zadar bergantung kepada jenis pengangkutan pilihan anda.
Bas merupakan cara terpantas untuk mengembara antara Novalja dan Zadar. Bas akan membawa anda ke destinasi anda dalam masa 1j 13m. Bas mengambil masa yang lebih lama kira-kira 2j 13m untuk sampai ke Zadar.

Berapakah kos dari Novalja ke Zadar?

Perjalanan antara Novalja dan Zadar adalah semurah USD 11.09 jika anda memilih bas Antonio Tours Pag dan semahal USD 251.94 jika anda membeli tiket teksi Tour Transfer (Tour Transfer Croatia). Berikut adalah senarai harga yang anda boleh jangkakan untuk bayaran bagi setiap pengangkutan yang disediakan untuk perjalanan ini.

Berapa banyak perjalanan untuk sehari yang ada antara Novalja dan Zadar?

  • 18 dari Novalja ke Zadar bermula dari 05:50 Novalja Bus Station sehingga 18:11 Simuni Bus Station
  • 2 dari Novalja ke Zadar bermula dari 00:00 Novalja Hotel Transfer sehingga 00:00 Novalja Hotel Transfer

Semak di atas untuk jadual bas, kereta api, kapal terbang dan feri dari Novalja ke Zadar.

Apakah mod pengangkutan yang terbaik untuk laluan saya?

Bas

Perjalanan dari Novalja ke Zadar melalui darat sememangnya akan mengambil masa yang lebih lama tetapi dalam hal-hal tertentu, ia merupakan pilihan termurah jika anda memilih untuk menaiki bas.
Perkara untuk peringatan: Untuk perjalanan yang lebih selesa, sebaiknya pilihlah bas yang lebih premium. Bas sebegini biasanya menyediakan tempat duduk selesa dan boleh laras serta dilengkapi penghawa dingin dan tandas.
Bas ini juga lazimnya turut menyediakan air, snek atau makan tengah hari yang termasuk dalam harga tiket anda dan berhenti untuk ke tandas.

Syarikat bas yang mengendali laluan antara Novalja dan Zadar

Antonio Tours Pag, Autotrans by Arriva

Teksi

Sesetengah pengembara menimbang teksi sebagai satu pengangkutan darat yang paling mudah kerana masa berlepas yang fleksibel, kemungkinan untuk memilih saiz teksi yang anda perlukan, dan perkhidmatan mudah dari pintu ke pintu.
Perkara untuk peringatan: Jika anda merancang untuk patah balik semasa perjalanan anda, bincanglah perkara tersebut dengan pemandu atau pengendali perkhidmatan teksi terlebih dahulu kerana ia mungkin melibatkan bayaran.

Syarikat sewaan yang mengendali laluan antara Novalja dan Zadar

Tour Transfer (Tour Transfer Croatia)

Pengangkutan apakah yang paling popular untuk perjalanan dari Novalja ke Zadar?

Pilihan pengangkutan yang tersedia pada bila-bila masa dengan Bas yang menjadikannya pilihan paling popular dengan harganya yang berpatutan dan selesa. Daripada 1000 pengembara yang membeli tiket untuk laluan ini

  • 100% memilih bas

Pengangkutan dari Novalja ke Zadar

Fakta tentang pengangkutan dari Novalja ke Zadar

Pengangkutan TermurahUSD 12
Pengangkutan Terpantas1j 13m
Perlepasan Terawal5:50 AM
Perlepasan Terkini6:11 PM
Perlepasan setiap hari20
Jarak61 kilometer
Syarikat PengangkutanAntonio Tours Pag, Autotrans by Arriva, Tour Transfer