Nanchang ke Haining

Nanchang ke Haining

Nanchang
Haining
Ahd, 27 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Nanchang ke Haining Jadual

TypePengendaliKelasWaktu BerlepasWaktu KetibaanPriceRating
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
15:23
18:35
USD 50.30
Train
China Railway
Kerusi Kelas Kedua
18:09
21:19
USD 50.00
Train
China Railway
Berdiri
21:24
05:00
USD 19.55
Train
China Railway
Tempat Duduk Murah
21:24
05:00
USD 19.55
Train
China Railway
Tempat Duduk Murah
22:00
06:17
USD 18.36
Train
China Railway
Tempat Duduk Murah
23:45
08:25
USD 18.36

Bagaimana untuk pergi dari Nanchang ke Haining

Membuat perjalanan antara Nanchang dan Haining adalah boleh dengan kereta api. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Nanchang dari Haining?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Nanchang dan Haining adalah 464 km manakala ia adalah kira-kira 464 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Nanchang ke Haining?

Membuat perjalanan dengan kereta api antara Nanchang dan Haining, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 11 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Nanchang ke Haining?

kereta api tiket untuk perjalanan Nanchang - Haining akan menelan belanja kira-kira USD 22.09. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Nanchang dan Haining ?

Kereta api sentiasa mengikut jadual tetap - terdapat 5 pelepasan sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Nanchang dan Haining dengan kereta api

Untuk pergi dari Nanchang ke Haining pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Kereta Api

Tip berguna untuk pengembara kereta api:

  • Ketahui bahawa terdapat koc berhawa dingin atau kipas sahaja; kompartmen peribadi untuk 2 atau 4; kerusi keras dan kerusi lembut.
  • Walaupun semakin tinggi kelas anda, semakin selesa perjalanan anda, selalunya kelas kedua tempat tidur berhawa dingin atau kipas sahaja adalah alternatif penjimatan wang yang bagus.
  • Tempah tiket kereta api terlebih awal, terutamanya jika anda mahukan tempat tidur bawah.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Nanchang ke Haining dengan kereta api?

Kami telah menjual kereta api tiket kepada 597 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Nanchang ke Haining

  • Kereta Api
    $ 22.09
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Penerbangan tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Nanchang ke Haining

Pengangkutan TermurahUSD 23
Pengangkutan Terpantas9j 16m
Perlepasan Terawal1:42 凌晨
Perlepasan Terkini11:07 晚上
Perlepasan setiap hari5
Jarak464 kilometer
Syarikat PengangkutanChina Railway