Mataro ke Knossos

Mataro ke Knossos

Mataro
Knossos
Sel, 29 Sep
+ Tambah perjalanan bali
2 pengembara
Mencari laluan terbaik untuk anda — hampir sedia!
Tapis mengikut
Penapis
Waktu berlepas
Jenis pengangkutan
Stesen Berlepas
Stesen Ketibaan
Kemudahan Tempahan
Harga
Waktu ketibaan
Pengendali
 
 
 
 
 

Bagaimana untuk pergi dari Mataro ke Knossos

Membuat perjalanan antara Mataro dan Knossos adalah boleh dengan penerbangan. Pada masa ini, ia adalah satu-satunya pilihan yang ada untuk laluan ini.

Berapa jauhkah Mataro dari Knossos?

Membuat perjalanan darat, jarak antara Mataro dan Knossos adalah 2621 km manakala ia adalah kira-kira 2621 km untuk penerbangan.

Berapa lamakah masa diambil dari Mataro ke Knossos?

Membuat perjalanan dengan penerbangan antara Mataro dan Knossos, jangkakan untuk menghabiskan masa kira-kira 4 jam.

Berapakah kos untuk pergi dari Mataro ke Knossos?

penerbangan tiket untuk perjalanan Mataro - Knossos akan menelan belanja kira-kira USD 137.15. Bagi memastikan harga terbaik, beli tiket terlebih awal.

Terdapat berapa banyakkah perjalanan sehari antara Mataro dan Knossos ?

Penerbangan dari Mataro ke Knossos beroperasi 1 kali sehari.

Tip berguna untuk perjalanan antara Mataro dan Knossos dengan penerbangan

Untuk pergi dari Mataro ke Knossos pilihan anda terhad kepada satu pilihan pengangkutan tetapi ia tidak bermakna anda tidak boleh membuatkannya seselesa mungkin. Lihat petua mudah kami untuk mengelakkan kekecewaan semasa dalam perjalanan anda. ##Penerbangan
Tip berguna untuk pengembara udara:

  • Ketahui bahawa sesetengah syarikat penerbangan mungkin mempunyai had berat bagasi yang didaftar masuk atau memerlukan anda membayar lebih untuk daftar masuk, pilih tempat duduk atau pengangkutan untuk bagasi yang terlalu besar.
  • Jangan lupa untuk mengira masa yang akan anda luangkan untuk pergi ke dan dari lapangan terbang dan masa menunggu sebelum penerbangan anda, melepasi imigresen sekiranya ia adalah penerbangan antarabangsa dan mendapatkan semula bagasi yang didaftar masuk.
  • Dalam sesetengah kes, semua prosedur ini boleh menambah tidak kurang dari 5 jam kepada jumlah masa perjalanan anda.

Syarikat penerbangan yang terbang dari Mataro dan Knossos

Vueling.

Berapa ramai pengembara memilih untuk pergi dari Mataro ke Knossos dengan penerbangan?

Kami telah menjual penerbangan tiket kepada 534 penumpang. Sesetengah mereka meninggalkan ulasan tentang perjalanan tersebut di halaman ini. Lihat ulasan pengembara untuk bersiap sedia. Ia selalunya membantu dan menjadi sumber maklumat yang boleh dipercayai.

Pengangkutan dari Mataro ke Knossos

  • Penerbangan
    $ 136.74
  • Kereta Api tidak tersedia
  • Bas tidak tersedia
  • Feri tidak tersedia
  • Teksi tidak tersedia
  • Van tidak tersedia

Fakta tentang pengangkutan dari Mataro ke Knossos

Pengangkutan TermurahUSD 137
Pengangkutan Terpantas3j 5m
Perlepasan Terawal4:40 凌晨
Perlepasan Terkini4:40 凌晨
Perlepasan setiap hari1
Jarak2621 kilometer
Syarikat PengangkutanVueling